Cīņa par Anglijas čempionu kroni pārvēršas trillerī; "Liverpool" un "City" atkal nospēlē neizšķirti
"Liverpool" faniem atlikušajās desmit spēles nāksies nervozi grauzt nagus
2024. gada 10. marts, 21:25

"Liverpool" svētdien Anglijas futbola premjerlīgas 28.kārtas mačā savā laukumā atguvās pēc nonākšanas iedzinējos pirmajā puslaikā un otro reizi šosezon ar Mančestras "City" spēlēja neizšķirti — 1:1 (0:1).

Pirmā puslaika vidū Mančestras komandu vadībā izvirzīja Džons Stounss, kurš raidīja bumbu mājinieku vārtos pēc Kevina de Bruines piespēles. De Bruine šosezon izcēlies ar rezultatīvu piespēli visās premjerlīgas spēlēs, kurās devās laukumā.

Pēc puslaika pārtraukuma "Liverpool" vajadzēja tikai piecas minūtes, lai panāktu 1:1. Vispirms Mančestras komandas vārtsargs Edersons nopelnīja dzelteno kartīti un īsi pēc tam uz viņa sargātajiem vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru precīzi izpildīja Aleksiss Makalisters.

Arī abu komandu pirmā tikšanās reize šosezon noslēdzās neizšķirti ar 1:1.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 64 punktiem saglabā Londonas "Arsenal" (vārtu attiecība +46), otrajā vietā ar tādu pašu punktu skaitu seko "Liverpool" (+39), kamēr "City" ar 63 punktiem noslēdz labāko trijnieku.