Batņam rezultatīva piespēle zaudētā Somijas čempionāta mačā
Latvijas hokejists Oskars Batņa.
2023. gada 23. novembris, 21:17

Latvijas hokejists Oskars Batņa ceturtdien rezultatīvi piespēlēja viņa pārstāvētās Mikeli "Jukurit" zaudējumā Somijas čempionāta spēlē.

"Jukurit" izbraukumā ar 5:6 (2:0, 1:3, 2:3) zaudēja Tamperes "Ilves".

Batņa 14.minūtē vairākumā rezultatīvi piespēlēja Patrikam Puistolam spēles pirmo vārtu guvumā.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 17 minūtes un desmit sekundes, piecreiz metot pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes, kuru laikā mājinieki panāca 3:3 un uzvarēja 58,3% iemetienu.

Jiveskiles JYP bez aizsarga Mika Tumānova pieteikumā un ar vārtsargu Ēriku Vītolu uz rezerves soliņa viesos ar 1:0 pieveica Kuopio "KalPa".

Vienīgos vārtus 16.minūtē guva Rīds Gārdiners, bet vārtos Veini Vehvileinens atvairīja visus 32 mājinieku metienus.

"Jukurit" ar 34 punktiem 22 mačos ieņem sesto vietu 15 komandu konkurencē, bet Jiveskiles JYP ar 34 punktiem 21 duelī ir septītā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.