Gudļevskis sekmē ceturto uzvaru pēc kārtas; Tralmakam vārti Čehijā
Kristers Gudļevskis Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" vārtos.
2023. gada 9. oktobris, 11:05

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien palīdzēja Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" komandai izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačos.

Brēmerhāfenes hokejisti mājās ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja Ķelnes "Haie" vienību.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 27 no 29 metieniem jeb 93,1% raidījumu.

Ar 15 punktiem deviņās spēlēs "Fischtown Pinguins" turnīra tabulā ieņem sesto vietu 14 komandu konkurencē.

"Fischtown Pinguins" vārtsargu trenera trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.

Tikmēr Eduards Tralmaks Čehijas hokeja ekstralīgas mačā guva vārtus un palīdzēja Kladno "Rytīrži" tikt pie panākuma.

Kladno komanda viesos ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) uzvarēja "Mlada Boleslav".

Tralmaks izcēlās ar precīzu metienu pirmajā periodā un izvirzīja vadībā "Rytīrži" ar 2:1.

Latvietis kopā uz ledus bija 17 minūtes, no kurām trīs minūtes un 35 sekundes spēlēja vairākumā un atzīmējās statistikā ar diviem divu minūšu noraidījumiem, septiņiem metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā mačā Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas "Verva" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:0, 2:2, 0:1) pārspēja Česke Budejovices "Motor".

Vēl Roberts Bukarts un Vītkovices "Ridera" izbraukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Plzeņas "Škoda", kamēr Hradeckrālovas "Mountfield", kuras rindās spēlē Ralfs Freibergs, mājās ar rezultātu 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) piekāpās Pardubices "Dynamo".

Pēc deviņām spēlēm Litvīnovas komanda ar 23 punktiem ir otrā, Hradeckrālovas vienība ar 14 punktiem - sestā, Kladno klubs ar astoņiem punktiem ir 12. vietā, bet "Ridera" ar septiņiem punktiem ieņem pēdējo vietu 14 komandu čempionātā.