Daugaviņam rezultatīva piespēle DEL mačā, komandai nenosargājot trīs vārtu pārsvaru
Kaspars Daugaviņš
2023. gada 13. janvāris, 23:39

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē, viņa pārstāvētajai Izerlonas "Roosters" nenosargājot trīs vārtu pārsvaru un piedzīvojot zaudējumu.

"Roosters" mājās ar 3:4 (2:0, 1:0, 0:4) zaudēja Nirnbergas "Ice Tigers" komandai.

Daugaviņš piedalījās uzbrukumā, kura noslēgumā mača 46.sekundē mājinieki panāca 1:0. Vēl desmit minūtes pirms pamatlaika beigām "Roosters" bija vadībā ar 3:0, taču viesi guva četrus vārtus pēc kārtas un 26 sekundes pirms pamatlaika beigām 4:3 "Ice Tigers" labā panāca Daniels Šmolcs.

Daugaviņš šajā cīņā uz ledus bija 17 minūtes un 31 sekundi, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četros no pieciem iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2. Šajā sezonā latviešu uzbrucējs 39 mačos guvis 16 vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā "Roosters" ar 54 punktiem 39 spēlēs ierindojas 11.vietā, bet Mika Indraša pārstāvētā "Wild Wings" ar 51 punktu 38 cīņās ir pozīciju zemāk, apsteidzot trīs komandas.