Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Kaspars Gorkšs atklāj, kā šķiršanās ietekmējusi attiecības ar bērniem

Sporta zvaigznes
12. maijā 06:39 2022. gada 12. maijā 06:39
  Jauns.lv
"Es vienmēr esmu apbrīnojis cilvēkus, kuriem izdodas izšķirties mierīgi un cieņpilni," tā telekanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas" atzīst bijušais futbolists Kaspars Gorkšs.

Viņš atklāti atzīst, ka pašam tas nav izdevies - pirms dažiem gadiem Kaspara un bijušās sievas šķiršanās izvērtās par neglītu skandālu, kura negatīvo pēcgaršu vēl pastiprināja sekojošā tiesvedība.

"Ar bērniem man ir labas attiecības, vienmēr esmu par viņiem rūpējies," saka Kaspars Gorkšs. (Foto: Juris Rozenbergs)

“Protams, tas nebija patīkami, taču tā bija arī pieredze, no kuras izdarīt secinājumus,” secina Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas izpilddirektors, turpinot par sev svarīgāko tematu šķiršanās un konfliktu sakarā - kā par to runāt ar bērniem?

"Te var būt dažādas pieejas, es izvēlējos ar viņiem izrunāt visus šos jautājumus pilnīgi atklāti – labāk lai viņi to uzzina no manis, nevis kaut kur citur, kā tas neizbēgami notiktu. Ar bērniem man ir labas attiecības, vienmēr esmu par viņiem rūpējies," tā Gorkšs.

Saistītās ziņas

Kaspars Gorkšs: "Šis ir mans rokenrols"
Kasparam Gorkšam tiesu darbi - bijusī sieva grib piedzīt alimentus
Kasparu Gorkšu gāž no Futbola federācijas prezidenta krēsla 4

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; krievi okupētajā Mariupolē mēģināšot sarīkot Ukrainu diskreditējošu preses tūri 25
Sludinājumā izlikta Kargina lepnā villa Jūrmalā 3
FOTO: Ezerā Tamperē apgāzusies laiva ar Latvijas hokeja līdzjutējiem 2