Saūda Arābijas klubs "Al Hilal" uzvar Āzijas Čempionu līgā
"Al Hilal" komanda līksmo pēc panākuma.

Saūda Arābijas klubs "Al Hilal" otrdien Rijādā triumfēja Āzijas Futbola konfederācijas (AFC) Čempionu līgā.

Saūda Arābijas klubs "Al Hilal" uzvar Āzijas Čempi...

Finālā "Al Hilal" ar rezultātu 2:0 (1:0) uzveica Dienvidkorejas vienību Phohanas "Steelers".

Ar tālu sitienu "A Hilal" komandu jau pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Nasers Al-Davsari. 63. minūtē Musa Marega soda laukumā apsteidza pretinieku aizsardzību un panāca 2:0.

Pazīstamā portugāļu trenera Leonardu Žardina vadītā "Al Hilal" Āzijas Čempionu līgā uzvarējusi ceturto reizi un ir titulētākā šī turnīra komanda. Par titulu mazāk ir šodienas pretiniekiem.

"Al Hilal" Āzijas spēcīgākajā klubu turnīrā uzvarēja arī 1991., 2000. un 2019. gadā. Tāpat Saūda Arābijas vienība ir četrkārtēja šī turnīra vicečempione.