Sporta žurnālists Dāvis Ernštreits ir viens no cilvēkiem, kas spiests Tokijā atrasties pašizolācijā. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Pēc kontakta ar Covid-19 slimnieku Tokijā pašizolācijā nonākuši četri LTV pārstāvji 7

Citi sporta veidi
29. jūlijā 11:55 2021. gada 29. jūlijā 11:55 | Papildināts, 29. jūlijā 12:55
  Jauns.lv / LETA
Pēc kontakta ar Covid-19 slimnieku lidmašīnā uz Tokiju, kur pašlaik notiek vasaras olimpiskās spēles, četri Latvijas Televīzijas (LTV) komandas dalībnieki ir nonākuši pašizolācijā, sociālajā tīklā "Instagram" pavēstījis LTV žurnālists Dāvis Ernštreits, kurš pats esot viens no pašizolācijā nonākušajiam.

Visi četri gan esot vakcinēti pret Covid-19, turklāt veiktie testi viņiem esot negatīvi.

Ernštreits portālam "Lsm.lv" pavēstījis, ka lidojuma laikā uz lidmašīnas klāja žurnālisti bijuši kontaktā ar inficēto, bet par to uzzinājuši tikai nedēļu pēc ierašanās Tokijā. Neskatoties uz to, ka jau gandrīz nedēļu viņi bija nostrādājuši un jutās veseli, nekādi izņēmumi netiekot pieļauti - ar Covid-19 slimnieku kontaktā nonākušajiem jāpaliek pašizolācijā.

LTV komunikācijas speciāliste Anita Jansone portālam Jauns.lv pavēstīja, ka kopumā uz Tokiju devušies 14 LTV pārstāvji. Pašizolācija būs jāievēro Ernštreitam, kā arī operatoram Raivo Freimanim un diviem tehniskiem speciālistiem.

Jansone uzsvēra, ka, ņemot vērā, ka četriem LTV pārstāvjiem pašizolācija ir noteikta līdz 4. augustam, LTV komanda jau ir paguvusi veikt visus sagatavošanās darbus, lai olimpisko spēļu atspoguļošana netiktu būtiski traucēta. Pašizolācijā esošajiem darbiniekiem viesnīcas numuros esot nodrošināts darbam nepieciešamais aprīkojums.

Citi šobrīd lasa

Debesīs izsmidzināta inde un Kariņa uzsūtīts lietus: sestdienas protesta dalībnieki gatavojas episkai cīņai ar kliķi 70
Daļa skolotāju darba apjoma un psiholoģiskās spriedzes dēļ aiziet no darba 5
Itālijā strādāt varēs tikai vakcinētie 5
Skatīt visus komentārus

Похудевший и сделавший пластику юморист "Кривого зеркала" показал новую возлюбленную

"Бедный Ваня": подписчики Ваенги возмущены издевательствами певицы над сыном