Ābols gūst vārtus un sekmē "Orebro" uzvaru Zviedrijas čempionāta spēlē
Rodrigo Ābols
2021. gada 11. marts, 22:13

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien guva vārtus Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) spēlē, viņa pārstāvētajai "Orebro" komandai svinot panākumu.

Erebrū hokejisti  viesos ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja "Lulea" komandu.

Latviešu hokejists izcēlās pirmā perioda priekšpēdējā minūtē, kad vārtu priekšā izdarīja metienu ar nūjas lāpstiņas neērto pusi un panāca 2:0. "Orebro" uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +.

Ābols šajā sezonā 42 spēlēs guvis 17 vārtus un 13 reizes rezultatīvi piespēlējis. Viņš ir savas komandas labākais vārtu guvējs.

"Orebro" ar 81 punktu 74 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem ceturto vietu. Līdz regulārā čempionāta beigām palikuši pieci mači.

Janvārī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.