2015. gada 29. augusts, 09:33

Soļotājs Rumbenieks paliek pats pēdējais pasaules čempionāta 50 km distancē

Latvijas soļotājs Arnis Rumbenieks sestdien palika pēdējais starp finišējušajiem sportistiem pasaules vieglatlētikas čempionāta 50 kilometru distancē.

Sacensības Rumbenieks noslēdza pēc četrām stundām, 28 minūtēm un 55 sekundēm, kas deva 38.vietu, turklāt no priekšpēdējušā vietā finišējušā sportista viņš atpalika par vairāk nekā 19 minūtēm.

Par čempionu kļuva slovāks Matejs Tots, kurš finišēja pēc trim stundām, 40 minūtēm un 32 sekundēm, tuvāko konkurentu Džeredu Telentu no Austrālijas apsteidzot par vairāk nekā pusotru minūti.

Savukārt trešais distanci noslēdza Takajuki Tani no Japānas.

Šī bija Slovākijas visu laiku pirmā zelta godalga pasaules meistarsacīkstēs, bet Tota līdz šim lielākais sasniegums bija sudrabs pērnā gada Eiropas čempionātā, kad francūzis Johans Diniss laboja pasaules labāko rezultātu šajā distancē.