Laksa tiek pie Polijas čempionāta sudraba, Freimanim bronza
Latvijas izlases basketbolists Mārcis Laksa.
2020. gada 18. marts, 17:58

Polijas basketbola čempionāta rīkotāji trešdien pieņēmuši lēmumu pārtraukt valsts čempionāta norisi saistībā ar Covid-19 vīrusa straujo izplatību, kā rezultātā sudraba godalgas izcīnīja Mārtiņa Laksas pārstāvētā Ļubļinas "Start", bet pozīciju zemāk ierindojās Rolanda Freimaņa Vloclavekas "Anwil".

Polijas čempionātu rīkotāji trešdien nolēma pārtraukt Covid-19 vīrusa izplatības dēļ, tāpēc vietu sadalījums turnīrā tika noteikts pēc līdzšinējiem rezultātiem.

Par šī gada čempioniem tika kronēti Zelonas Guras "Stelmet Enea" basketbolisti, kamēr pie sudraba tika Laksas pārstāvētā "Start", bet uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena stājās "Anwil" un Freimanis.

Čempionāta organizatori arī vēsta, ka visām komandām nākamsezon būs vieta spēcīgākajā valsts līgā.

Freimanim pirms mēneša ar "Anwil" izdevās uzvarēt Polijas kausa izcīņā. Viņš šosezon Polijas klubā aizvadīja 20 spēles, kuru laikā vidēji guva 10,8 un izcīnīja 4,4 atlēkušās bumbas.

Laksa savas komandas rindās 21 spēle caurmērā guva 14,4 punktus un izcīnīja 4,5 bumbas zem groziem.

Polijas čempionātā komandas bija paspējušas aizvadīt 22 spēļu kārtas, kā rezultātā turnīrā bija atlikuši vien astoņi dueļi.