Karsums iemet vienīgos vārtus uzvarā
Mārtiņš Karsums
2019. gada 26. septembris, 23:19

Mārtiņš Karsums iemeta vienīgos vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, un Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Spartak" ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pieveica Jekaterinburgas "Avtomobilist".

Vienīgos vārtus spēlē Karsums iemeta mača 39.minūtē vienādos sastāvos pēc Mihaila Juņkova un Alekseja Grišina piespēlēm.

Karsums 12 minūtēs un 46 sekundēs uz ledus divreiz meta pa viesu vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, mača beigās nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kā arī zaudēja abos iemetienos.

Karsuma komandasbiedrs Kaspars Daugaviņš 15 minūtēs un 14 sekundēs uz ledus trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

Mika Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" viesos ar 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) apspēlēja "Soči" vienību.

Indrašis 12 minūtēs un 42 sekundēs reizi meta pa pretinieku vārtiem un reizi bloķēja mājinieku metienu, paliekot bez rezultativitātes punktiem.

Pekinas "Kuņluņ Red Star" viesos ar 4:3 (1:1, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pievarēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik", kuras pieteikumā arī šoreiz nebija iekļauts Gunārs Skvorcovs.

"Dinamo" ar 13 punktiem 10 spēlēs rietumu grupā ieņem piekto vietu, bet uzreiz aiz viņiem ar 11 punktiem 12 spēlēs iekārtojies "Spartak". Austrumu zonā "Kuņluņ Red Star" ar deviņiem punktiem desmit mačos ieņem 10 vietu 12 komandu konkurencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.