Bertānam mazs spēles laiks; "Spurs" izvirzās vadībā sērijā pret "Nuggets"
2019. gada 19. aprīlis, 08:47

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien tika pie ierobežota spēles laika, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" komanda pārņēma vadību Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā.

"Spurs" basketbolisti sērijas trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 118:108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24) uzvarēja Denveras "Nuggets", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja tikai sešas minūtes, kuru laikā punktus neguva, turklāt neizpildīja nevienu metienu pa grozu.

Tikmēr karjeras labāko spēli aizvadīja "Spurs" saspēles vadītājs Deriks Vaits, kurš iemeta 36 punktus, kamēr 25 punktus pievienoja Demars Derouzens.

Savukārt "Nuggets" sastāvā ar 22 punktiem izcēlās serbs Nikola Jokičs, kamēr 20 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Malikam Bīzlijam.

Spēli veiksmīgāk iesāka "Spurs" vienība, iegūstot vadību, tomēr otrajā ceturtdaļā "Nuggets" mainīja cīņas ritējumu un pārņēma iniciatīvu. Denveras vienība ieguva arī desmit punktu pārsvaru, tomēr mājinieki pamazām atspēlējās un lielajā pārtraukumā devās ar trīs punktu vadību (61:58).

Vaits pirmajā puslaikā pamanījās gūt 26 punktus.

Savukārt otrajā puslaikā kontrole jau piederēja "Spurs" basketbolistiem, kuri turklāt ceturtajā ceturtdaļā sasniedza pat teju 20 punktu vadību.

Sērijas nākamais mačs notiks sestdien Sanantonio.

"Spurs" regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, kur "Nuggets" bija otrā.

Bertānam šis ir trešais NBA izslēgšanas turnīrs karjerā.