"Hurricanes" sagrauj čempioni "Capitals"; Ovečkins izkaujas
2019. gada 16. aprīlis, 09:01

Karolīnas "Hurricanes" vienība pirmdien Nacionālas hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sagrāva čempioni Vašingtonas "Capitals".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Capitals" gan joprojām atrodas vadībā ar 2-1.

Vašingtonas vienība šajā mačā pa mājinieku vārtiem izpildīja vien 18 metienus, tostarp tikai vienu otrajā periodā, kas čeham Petram Mrāzekam ļāva aizvadīt "sauso" spēli, viņam Stenlija kausa izcīņā paliekot nepārspētam ceturto reizi karjerā.

"Hurricanes" rindās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Vorens Fogele.

Tikmēr pirmajā trešdaļā kautiņā ar tautieti Andreju Svečņikovu iesaistījās "Capitals" lielākā zvaigzne Aleksandrs Oečkins, šajā duelī viņam uzvarot ar nokautu.