Bertānam deviņi punkti zaudējumā pret "Lakers"
Dāvis Bertāns (#42) Sanantonio "Spurs" spēlē pret Losandželosas "Lakers".
2018. gada 6. decembris, 08:57

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva deviņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, taču viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" komanda viesos ar rezultātu 113:121 (23:31, 22:19, 37:28, 31:43) piekāpās Losandželosas "Lakers", kam tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Tikmēr "Spurs" cietusi ceturto zaudējumu pēdējo piecu maču laikā.

Bertāns trešdienas spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes, visus savus punktus gūstot pirmajā puslaikā. Latvietis grozā raidīja trīs no pieciem tālmetieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja četras piezīmes.

"Spurs" labā 32 punktus sameta Demars Derozens, kamēr 31 punkts Rūdijam Gejam.

Savukārt "Lakers" sastāvā 42 punktus sameta Lebrons Džeimss, bet 22 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Kailam Kuzmam.

Abas vienības aizvadīja līdzvērtīgu cīņu, kur pirmajā puslaikā lielākoties nelielā vadībā gan atradās "Lakers" basketbolisti. Tiesa, otrā puslaika vidū vadību jau pārņēma "Spurs", taču to neprata nosargāt, kā rezultātā ceturtajā ceturksnī mājinieki atkal atgriezās priekšgalā, noslēgumā pārsvaru arī nosargājot.

"Spurs" ar 11 uzvarām 25 mačos Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas tikai 14.vietā starp 15 vienībām, kamēr "Lakers" ar 15 panākumiem 24 cīņās ir piektajā pozīcijā.

Sanantonio klubs nākamo maču aizvadīs piektdien, kad uzņems to pašu "Lakers".