Latvijas pretinieku cīņā olimpiskie čempioni vācieši zaudē Dānijai
Šā gada pasaules čempionāts no 4. līdz 20. maijam norisināsies Dānijā, kur Latvija būs vienā grupā arī ar mājiniekiem.
2018. gada 26. aprīlis, 17:11

Savā starpā tiekoties Latvijas hokeja izlases pretiniecēm maijā gaidāmajā pasaules čempionātā, Dānijas valstsvienība pārbaudes mačā ar 4:3 (0:1, 3:2, 0:0, 1:0) pagarinājumā trešdien pārspēja Vāciju.

Lai arī mača rezultātu pirmajā periodā atklāja Vācija, otrajā trešdaļā dāņi pārņēma vadību, bet 38.minūtē izlīdzinājumu panāca vācietis Matiass Plahta.

Noslēdzošajās 20 minūtēs neviena no komandām vārtus neguva, bet uzvaru Dānijas valstsvienībai pagarinājuma trešajā minūtē nodrošināja Frederiks Stroms.

Tikmēr cita Latvijas pretiniece pasaules čempionātā Dienvidkoreja trešdien pārbaudes spēlē ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) viesos piekāpās Slovākijai.

Korejiešu labā vienīgos vārtus iemeta Kims Kisuns, bet uzvaru slovāki nodrošināja trešajā trešajā, kad pa reizei atzīmējās Tomāšs Jurčo un Adams Jānošīks.

Savukārt Latvijas valstsvienība ceturtdien plkst.19.40 "Arēnā Rīga" uzņems Šveici. Pirms šīs spēles tiks iemūžināts leģendārā latviešu vārtsarga Artūra Irbes numurs. Piektdien abas vienības tiksies atkārtoti.

Pasaules čempionātā, kas sāksies 4.maijā, Latvijas izlase Herningā spēlēs vienā grupā ar Kanādu, Somiju, ASV, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Dienvidkoreju. Četras labākās komandas tiks ceturtdaļfinālā.