Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ulla Zirne neslēpj, ka ir rūgtums par šodienas diviem braucieniem. (Foto: AFP/Scanpix/LETA)

Ulla Zirne skaidro, kāpēc šodienas braucieni nepadevās 2

Citi sporta veidi
2018. gada 13. februārī 19:49 2018. gada 13. februārī 19:49
LETA
Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne otrdien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs startējusi ar pārāk lielu pārliecību, kas viņai liedzis nosargāt vietu pirmajā desmitniekā, pēc sacensībām atzina sportiste.

Zirne, kura pēc pirmajiem diviem braucieniem bija astotā, otrdien summā savās otrajās olimpiskajās spēlēs ieguva 12.vietu. Pirms četriem gadiem Sočos viņa bija 18.pozīcijā.

"Neteiksim, ka jūtos slikti. Raudāt neraudāšu. Protams, ir rūgtums. Paies kāds brītiņš, varbūt tad sapratīšu kārtīgi kas un kā," pēc sacensībām pauda Zirne, pirms kuras ceturtā brauciena smagu kritienu trasē piedzīvoja amerikāniete Emīlija Svīnija. "Es kritienu neredzēju, bet visi teica, ka labi vien ir. Esot bijis traks kritiens. Man tas neko daudz nemainīja, bet pirms mana brauciena vienkārši bija diezgan liela pauze. Ceturtajam braucienam biju pamatīgi sagatavojusies, taču paspēju nosalt un atslābt. Bija saraustīti, un tas traucēja."

"Ja šajos četros braucienos būtu bijusi stabilitāte, tad viss būtu bijis kārtībā. Vakar viss bija kārtībā un atslēgas vieta - devītā virāža - sanāca ļoti labi, jo ieeja bija precīza uz milimetriem. Tāpēc šī vieta pat šķita viegla. Šodien biju ar pārāk lielu pārliecību un es neizdarīju visu, ko vajadzēja," atzina Zirne, kura pieļāva rupju kļūdu trešajā braucienā.

Latvijas kamaniņu braucēja atzina, ka ceturtais brauciens viņai bijis viduvējs, jo bijušas kļūdas.

"Svīnijas kritiena radītās pauzes dēļ pirms starta jutos jau nedaudz izpumpēta. Bija jāsavācas," izteicās Zirne.

"Uz Phjončhanu tik un tā turpmāk braukšu ar prieku, jo rezultāts nemaina to, ka šī trase ir mana mīļākā," uzsvēra Zirne. "Man patīk sajūtas šajā trasē, kā arī tās ātrums, garie līkumi un intriga par devīto virāžu."

Tikmēr abas pārējās Latvijas kamaniņu braucējas Phjončhanas olimpiskās spēles aizvadīja pieticīgāk - Elīza Cauce ierindojās 16.vietā, kamēr debitante Kendija Aparjode ieņēma 22.pozīciju.

Citi šobrīd lasa

Internetā uzdarbojas "sertificēta" ragana Elirija, kas sola mēneša laikā jebkuru atbrīvot no naudas problēmām 12
Krievi trīs mēnešu laikā caur Latvijas bankām atmazgājuši 440 miljonus eiro 2
Džolija mētā nažus, Taisons dresē baložus - kādi ir zvaigžņu slēptie talanti
Skatīt visus komentārus

Андрей Аршавин впервые за пять лет увиделся с детьми от Юлии Барановской 1

"У папы с мамой вечерний выход": Галкин обрадовал новым фото с Пугачевой и детьми