Malkins turpina iznīcināt „Orkānus”
2009. gada 24. maijs, 12:15

Pagājušajā naktī tika aizvadīta trešā NHL austrumu konferences finālspēle starp Karolīnas „Hurricanes” un Pitsburgas „Penguins”, kurā, tāpat kā abās iepriekšējās, pārāki bija „Pingvīnu” hokejisti — šoreiz ar 6:2.

Kā jau ierasts, šajā sērijā galvenais „Hurricanes” kapracis bija krievu hokejists Jevgēņijs Malkins, kuram šoreiz divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Spēles sākumā (mača piektajās minūtē) mājinieki Karolīnas hokejisti pēc precīza Meta Kalena raidījuma izvirzījās vadībā, bet prieki nebija ilgi, jo pēc divām ar pusi minūtēm Malkins izlīdzināja rezultātu, tomēr perioda izskaņa Sidnijs Krosbijs un pēc tam Malkins vēlreiz panāca jau 3:1 „Penguins” labā. Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet trešajā scenārijs bija identisks pirmajai – Sergejs Samsonovs samazināja rezultāta starpību, bet tad sekoja trīs bezatbildes vārti „pingvīniem”, kurus guva Ruslans Fedotenko, Kreigs Adamss un Bils Gerins. 6:2 viesos uzvarēja Pitsburgas hokejisti.

Sērijā līdz četrām uzvarām „Penguins” ir vadībā ar 3:0, nākamā spēle notiks naktī uz ceturtdienu Karolīnā.