Raitim Ivanānam rezultatīva piespēle NHL pārbaudes spēlē
2009. gada 24. septembris, 09:32

Latvijas hokejists Raitis Ivanāns izdarīja rezultatīvu piespēli NHL pārbaudes spēlē, kurā viņa pārstāvētā Losandželosas „Kings” ar 2:3 zaudēja Kolorādo „Avalanche”.

Pēc Ivanāna un Džeka Džonsona piespēlēm Pīters Herolds mača 12. minūtē atklāja rezultātu. Ivanāns šajā mačā laukumā nospēlēja septiņas minūtes un sešas sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un cīņu beidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Citā spēlē Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas „Stars” ar 1:4 zaudēja Floridas „Panthers”. Skrastiņš pret savu bijušo komandu spēlēja 19 minūtes un 23 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli beidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Vēl Atlantas „Thrashers” bez Artūra Kuldas sastāvā ar 5:4 uzvarēja Nešvilas „Predators”, bet Tampabejas „Lightning” pēcspēles metienos ar 4:3 uzveica Fīniksas „Coyotes”. Pagaidām gan nav informācijas vai Mārtiņš Karsums spēlēja uzvarētāju rindās.