Skrastiņam rezultatīva piespēle, Ivanānu nepiesaka spēlei

Kārlis Skrastiņš izdarīja rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Stars" cieta neveiksmi NHL spēlē Vankūverā, bet citos mačos uzvaras izcīnīja Oskara Bārtuļa Filadelfijas "Flyers" un Raita Ivanāna Losandželosas "Kings".

Skrastiņam rezultatīva piespēle, Ivanānu nepiesaka...
Kārlis Skrastiņš šonakt ne vien veiksmīgi tika galā ar saviem tiešajiem pienākumiem, bet arī nopelnīja rezultativitātes punktu.

Pēc Skrastiņa piespēles Luī Ēriksons pirmā perioda 17. minūtē  "Stars" panāca neizšķirtu 1:1. Latviešu aizsargs spēlēja 20 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā bloķēja arī piecus pretinieku metienus un maču beidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Viesiem bez Ēriksona vārtus guva arī Trevors Deilijs, bet mazākumā izcēlās Tobijs Petersens, savukārt uzvarētājiem vārtus guva Reimonds Meisons, vācietis Kristians Ērhofs, Kails Vellvuds un, spēlējot mazākumā, arī Aleksandrs Barouvs.

Spēles interesantākie momenti – video:

Šosezon Skrastiņš 48 spēlēs ir guvis divus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā latvieša Oskara Bārtuļa Filadelfijas 'Flyers" savā laukumā ar 2:0 pārspēja Ņujorkas "Rangers". Bārtulis spēlēja 11 minūtes un 44 sekundes, šajā laikā nopelnot neitrālu lietderības koeficientu. Vārtus šajā spēlē guva Džeimss van Rimsdīks un Maiks Ričards, bet „sauso” spēli vārtos aizvadīja Rejs Emerijs.

Savukārt vēl viena NHL spēlējošā latvieša Raita Ivanāna Losandželosas "Kings" ar 4:3 mājās pēcspēles metienu sērijā pieveica Bufalo "Sabres". Ivanāns šai spēlei "Kings" sastāvā netika pieteikts. Uzvarētājiem vārtus guva Breds Ričards, Šons O’Donels un Raiens Smits, bet izšķirošo „bullīti” realizēja Dastins Brauns, savukārt viesiem precīzi metieni padevās Klārkam Makartūram, austrietim Tomasam Vanekam un Kreigam Rivē.

NHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Flyers" ar 53 punktiem 49 spēlēs ieņem devīto vietu NHL Austrumu konferencē, "Kings" ar 59 punktiem 50 mačos atrodas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē, savukārt "Stars" ar 53 punktiem 50 cīņās ieņem desmito vietu Rietumos.