Bārtulim rezultatīva piespēle un +2
2010. gada 2. februāris, 09:29

NHL spēlē ar rezultatīvu piespēli izcēlās Oskars Bārtulis, bet Filadelfijas "Flyers" izbraukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pieveica Kalgari "Flames".

Trešā perioda sākumā pēc Bārtuļa un ­Ārona Ešema rezultatīvām piespēlēm Klods Žirū panāca rezultātu 2:0. Vēl divus vārtus "Flyers" labā guva Maiks Ričardss. ­ ­ Šajā mačā Bārtulis laukumā pavadīja 15 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā bloķēja divus metienus un viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +2.

Šosezon aizvadītajās 40 spēlēs NHL regulārajā čempionātā Bārtulis vārtus pagaidām nav guvis, bet ir izpildījis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 22 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -10.

NHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Flyers" ar 59 punktiem 54 spēlēs saglabāja sesto vietu Austrumu konferencē, savukārt "Flames" ar 62 punktiem atrodas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.