2010. gada 3. augusts, 16:19

Trīs Latvijas sportisti piedalīsies IAAF "Dimanta līgas" posmā Stokholmā

Piektdien paredzētajā IAAF "Dimanta līgas" posmā Stokholmā startēs trīs Latvijas sportisti, liecina organizatoru informācija.

Tāllēkšanā piedalīsies jaunā Eiropas čempione Ineta Radēviča, lodes grūšanā startēs Māris Urtāns, kas Barselonā palika uzreiz aiz goda pjedestāla, kā arī šķēpmetējs Ainārs Kovals, kurš Eiropas čempionātā izcīnīja sesto vietu.

"Dimanta līgas" posmā Stokholmā pirmo reizi pēdējā gada laikā 100 metru distancē klātienē tiksies šīs disciplīnas labākie sportisti - Useins Bolts, Asafa Pauels un Taisons Gejs.

Iepriekš šāda līmeņa cīņa bija vērojama 2009. gada augustā pasaules vieglatlētikas čempionātā Berlīnē, kad ar jaunu pasaules rekordu 9,58 sekundes uzvarēja olimpiskais un pasaules čempions 100 un 200 metru skrējienos jamaikietis Bolts, aiz sevis atstājot amerikāni Geju un savu tautieti Pauelu.

Dimanta līgas posms Stokholmā šosezon būs jau 11., bet pēdējais, 14. posms notiks 27. augustā Briselē.