2010. gada 22. augusts, 23:28

Rudņevam divi vārti Polijas čempionāta spēlē

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs svētdien guva divus vārtus savas Polijas čempionvienības Poznaņas "Lech" labā, palīdzot tai ar rezultātu 5:0 (1:0) savā laukumā pieveikt Krakovas klubu "Cracovia".

Rudņevs savus pirmos vārtus šajā spēlē guva 61.minūtē, kad rezultāts kļuva 3:0, bet otro reizi viņš pretinieku vārtsargu pārspēja 86.minūtē, kad realizēja 11 metru soda sitienu. Pēc šī precīzā Rudņeva sitiena rezultāts kļuva 5:0. Rudņevs laukumā pavadīja visu maču.

Čempionāta kopvērtējumā pēc šī mača "Lech" ar pieciem punktiem atrodas piektajā vietā, bet līdervienībai Varšavas "Polonia" ir deviņi punkti.

Jau ziņots, ka Rudņevs līgumu ar "Lech" parakstīja uz četriem gadiem.

Aizvadītajā sezonā Rudņevs ar 16 gūtiem vārtiem bija otrs rezultatīvākais Ungārijas čempionāta spēlētājs "Zalaegerszeg" (ZTE) sastāvā.