Znaroka un Vītoliņa trenētā "Dinamo" kļuvusi par KHL līderiem
2010. gada 1. oktobris, 09:51

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Dinamo" savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pieveica Mitišču "Atlant".

­

Vārtus "Dinamo" labā guva Ruslans Zajnuļins un Jurijs Babenko, bet "Atlant" rindās vienīgo precīzo metienu izpildīja Vadims Jepančincevs.

Maskavas "Dinamo" rezultātu izlīdzināja mača 47. minūtē, bet uzvaras vārtus Babenko guva trīs minūtes pirms spēles pamatlaika beigām.

Pēc šī mača Maskavas "Dinamo" ar 19 punktiem astoņās spēlēs izvirzījās Rietumu konferences un arī visas līgas līderpozīcijā, bet "Atlant" ar 11 punktiem astoņos mačos saglabāja astoto vietu Rietumu konferencē. Latvijas speciālistu vadītās komandas tuvākie sekotāji konferencē ir Sanktpēterburgas SKA (18 punkti 11 spēlēs), Jaroslavļas „Lokomotiv” (17 punkti astoņās spēlēs) un Minskas „Dinamo” (17 punkti deviņās spēlēs). Savukārt Rīgas „Dinamo” hokejisti pašlaik ar 10 spēlēs izcīnītiem 14 punktiem ieņem septīto vietu Rietumu konferencē. Austrumu konferences galvgalī pašlaik atrodas Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Novosibirskas „Sibirj”(17 punkti 10 spēlēs), kurai seko Magņitogorskas „Metallurg” (17 punkti astoņās spēlēs), Marsela Hosas pārstāvētā Kazaņas „AK Bars” (15 punkti astoņās spēlēs) un Ufas „Salavat Julajev” (15 punkti septiņās spēlēs).