U-16 un U-18 basketbolistēm uzvaras, puišiem - mainīgas sekmes Baltijas kausā

Latvijas jaunās basketbolistes izcīnīja uzvaras, bet kadetu izlase cieta neveiksmi Baltijas jūras kausa izcīņas pirmajās spēlēs, kas norisinās Tallinā, pirmdien informē Latvijas Basketbola savienība (LBS).

U-16 un U-18 basketbolistēm uzvaras, puišiem - mai...

Latvijas meiteņu U-18 izlase ar 68:52 uzvarēja Somijas vienaudzes. Uzvarētājām rezultatīvākā ar 15 punktiem bija Guna Lagzdiņa, bet pa deviņiem punktiem guva Krista Brīdiņa, Ance Aizsila un Linda Vilde.

Savukārt Latvijas kadetes (U-16 izlase) sava vecuma Somijas vienaudzes uzvarēja ar 68:56. Uzvarētājām 19 punktu guva Ieva Spīgule, 14 punkti bija Kitijas Laksas, bet 12 punkti Kates Krēsliņas rēķinā.

Otrdien Latvijas komandas spēlēs ar Zviedrijas izlasēm, trešdien - ar Igaunijas.

Latvijas kadetu (U-16) izlase pirmajā spēlē Somijas kadetiem zaudēja ar 68:70. Latvijas jaunie basketbolisti gandrīz visu spēli bija iedzinējos - pa ceturtdaļām 19:20, 36:39, 50:57. Pēdējās ceturtdaļas vidū izdevās pārņemt vadību, taču galotnē, esot vadībā ar 68:64, tomēr bija jāzaudē. Latvijas komandā Kristaps Pļavnieks guva 16, Rolands Šmits 14, Dāvis Geks 13, bet Armands Ginters 12 punktu.

Pie uzvaras tika Latvijas junioru U-18 izlase, kas Somijas vienaudžus pārspēja ar 71:65. Uzvarētājiem Jānis Bērziņš guva 18, Ojārs Siliņš 14, bet Roberts Krūmiņš 12 punktus.

Otrdien jauno basketbolistu komandas spēlēs pret Zviedrijas vienaudžiem, trešdien - pret mājiniekiem igauņiem.