VEF uzvaras attālumā no LBL fināla
2011. gada 2. maijs, 02:11

"VEF Rīga" svētdien Rīgā ar 84:66 pārliecinoši pieveica "Liepājas Lauvas" un atguva vadību Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālsērijā.

Uzvarētājiem 15 punktus guva Sandis Valters, bet 14 punktus iekrāja Dairis Bertāns, liecina rīkotāju informācija. Liepājniekiem ar 21 punktu izcēlās Mareks Mejeris.

"VEF Rīga" ne uz mirkli neļāva pretiniekiem izvirzīties vadībā, un pirmā puslaika beigu daļā mājinieku pārsvars sasniedza jau 20 punktu. Arī trešajā ceturtdaļā spēku samērs laukumā nemainījās, un spēles atlikušajā daļā Liepājas komanda spēja tikai samazināt rezultāta starpību.

Sērijā līdz trim uzvarām "VEF Rīga" ir vadībā ar 2:1, un nākamajā spēlē otrdien Liepājā var nodrošināt vietu finālā, kur pretiniekus jau gaida BK "Ventspils".