Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Jekimovs rezultatīvs piekto Somijas virslīgas spēli pēc kārtas

Ar rezultativitātes punktu piektajā Somijas augstākās hokeja līgas - "SM-liiga" - spēlē pēc kārtas ceturtdien izcēlās latviešu uzbrucējs Roberts Jekimovs, bet viņa Lāpenrantas "SaiPa" ar 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) savā laukumā zaudēja Pori "Assat".

Jekimovs rezultatīvs piekto Somijas virslīgas spēl...
Latvijas hokeja izlases kandidāts Roberts Jekimovs apliecina savu piederību spēcīgajam Somijas hokeja čempionātam.

Jekimovs pirmās trešdaļas astotajā minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja komandas biedram Villem Koho atklāt rezultātu.

Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā cīņas gaitā veica piecus metienus pa vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kopš oktobra sākumā Jekimovs noslēdza līgumu ar "SaiPa" komandu līdz sezonas beigām, viņš piecās spēlēs guvis divus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvas piespēles.

"SM-liiga" kopvērtējumā "SaiPa" komanda ar 14 punktiem 14 spēlēs saglabāja 11. pozīciju 14 komandu konkurencē.

Kā ziņots, Jekimovs "SaiPa" komandā sekmīgi izturēja pārbaudes laiku.

Tāpat līgumā iekļauta iespēja, ka vienošanās var tikt pagarināta vēl uz vienu sezonu.

Jekimovs "SaiPa" komandai uz pārbaudes laiku pievienojās pirms augustā notikušā tradicionālā "Latvijas Dzelzceļa" kausa izcīņas turnīra, kurā viņa pārstāvētā vienība ierindojās pēdējā, sestajā, vietā.

Jau vēstīts, ka pagājušo sezonu Jekimovs pavadīja Somijas pēc spēka otrās līgas - "Mestis" - komandā "Jokipojat". Aizvadītajās 47 spēlēs Jekimovs izcēlās ar 24 vārtiem, 19 rezultatīvām piespēlēm un 36 soda minūtēm.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA