2011. gada 23. novembris, 15:58

Rihardam Bukartam vārti MHL spēlē

Ar gūtiem vārtiem Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta spēlē trešdien izcēlās latvietis Rihards Bukarts, bet viņa pārstāvētā Stupino "Kapitan" komanda izbraukumā ar rezultātu 3:4 (0:0, 3:2, 0:2) zaudēja Jekaterinburgas "Avto" vienībai.

Līgas jaunākais spēlētājs Bukarts vārtus guva spēles 36. minūtē, tobrīd izvirzot "Kapitan" komandu vadībā ar 2:1.

Cīņas gaitā Bukarts veica vienu metienu pa vārtiem, kas arī izrādījās precīzs, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šīs sezonas 25 mačos Bukarts tagad ticis pie pieciem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Pēc otrās trešdaļas "Kapitan" atradās vadībā ar 3:2, tomēr minimālo pārsvaru nespēja nosargāt. Mača 47.minūtē "Avto" panāca neizšķirtu, bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām Maksims Subotins guva uzvaras vārtus.

Kopumā Subotins šajā mačā guva trīs vārtus.

Pēc šīs spēles MHL Rietumu konferences Centra divīzijas kopvērtējumā "Kapitan" ar 24 punktiem 30 mačos joprojām ieņem pēdējo, astoto, pozīciju. Savukārt "Avto" komanda ar 36 punktiem 29 spēlēs ieņem pirmspēdējo, septīto, pozīciju Austrumu konferences Urālu-Sibīrijas divīzijā.