2012. gada 3. marts, 13:44

Freimanim 14 punkti Spānijas otrās līgas spēlē

Kārtējo rezultatīvo sniegumu Spānijas otrās līgas (LEB "Gold") basketbola čempionāta spēlē piektdien nodemonstrēja latvietis Rolands Freimanis, kurš guva 14 punktus, tomēr viņa pārstāvētā "Girona" komanda izbraukumā ar 65:80 (18:26, 24:20, 15:21, 8:13) zaudēja "Palencia" basketbolistiem.

Freimanis laukumā pavadīja 29 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā realizēja piecus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem un vienīgo soda metiena mēģinājumu, kļūstot par savas komandas trešo rezultatīvāko spēlētāju.

Vēl latvieša kontā septiņas atlēkušās bumbas, kas bija dalīts labākais rādītājs komandā, divas kļūdas un piecas saņemtas piezīmes, kas deva septiņus efektivitātes koeficienta punktus.

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja arī Andreja Šeļakova pārstāvētā "Tarragona" komanda, kas ar 69:73 (15:14, 21:24, 17:16, 16:19) savā laukumā piekāpās Maljorkas "Logitravel" vienībai.

Šeļakovs, kurš izlaida sava vienības iepriekšējo maču, nospēlēja 14 minūtes un 54 sekundes, kas bija trešais mazākais spēles laiks komandā, kuru laikā realizēja vienu no sešiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, iekrājot trīs punktus.

Latvietis izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, nopelnīja trīs piezīmes un veica vienu rezultatīvu piespēli, maču noslēdzot ar negatīvu efektivitātes koeficienta rādītāju -1.

Savukārt "Knet&Eniac" vienība, kurā spēlē Mareks Mejeris, savu kārtējo spēli aizvadīs pirmdien.

LEB "Gold" čempionāta kopvērtējumā šobrīd "Girona" ar 13 uzvarām 26 aizvadītajās spēlēs ieņem devīto vietu, "Knet&Eniac" vienības kontā ir 12 panākumi 25 mačos, kas dod 12.vietu, bet "Tarragona" izcīnījusi desmit uzvaras 26 spēlēs un atrodas 15.pozīcijā 18 komandu konkurencē.

LETA/Foto: Edijs Pālens /LETA