2012. gada 6. marts, 22:32

"Liepājas metalurgs" izlīdzina rezultātu BAČ ceturtdaļfinālā ar Saulieša un Pečuras "Ņeman"

Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā otrdien izbraukumā ar 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) uzvarēja Latvijas uzbrucēju Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvēto Grodņas "Ņeman" komandu.

Līdz ar to sērijā līdz trijām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1. Sērijas trešā spēle piektdien notiks Liepājā.

Aizvadītajā mačā vārtus Latvijas kluba labā guva Gunārs Skvorcovs, Kārlis Ozoliņš un Mārtiņš Gipters.

Tikmēr Saulietis pirmās trešdaļas vidū rezultatīvi piespēlēja savam komandas biedram Vjačeslavam Ļisičkinam, kurš tobrīd panāca neizšķirtu 1:1.

Vēl Saulietis šajā cīņā nopelnīja arī četras soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

Savukārt Pečura nepiedalījās piektajā BAČ mačā pēc kārtas.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā pirmdien "Liepājas metalurgs" izbraukumā zaudēja ar rezultātu 0:3.

Regulārajā čempionātā abas komandas savā starpā spēkojās piecas reizes, trīs panākumus izcīnot "Ņeman" komandai.

Saulietis regulārajā čempionātā piedalījās 37 "Ņeman" komandas cīņās, sevi apliecinot ar 12 vārtiem un 20 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Pečura 19 spēlēs tika pie diviem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Regulārā čempionāta noslēguma kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 51 punktu 50 spēlēs ieņēma septīto vietu, bet "Ņeman" ar 117 punktiem ierindojās otrajā pozīcijā.

Jau vēstīts, ka pagājušajā sezonā "Liepājas metalurgs" BAČ regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, bet ceturtdaļfināla sērijā ar 0-3 atzina Žlobinas "Metallurg" komandas pārākumu. Pēc tam spēcīgākie hokejisti pievienojās "Liepājas metalurgs 2" vienībai, palīdzot tai triumfēt Latvijas atklātajā čempionātā.