2012. gada 24. maijs, 03:29

Latvijai otrā vieta Eiropas čempionātā svarbumbu celšanā junioru un pieaugušo konkurencē

Eiropas čempionātā svarbumbu celšanā, kas pagājušajā nedēļā risinājās Krievijā, Latvijas izlase izcīnījusi otro vietu gan junioru konkurencē, gan pieaugušo vidū, informēja Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas valdes priekšsēdētājs Vasilijs Giņko.

Turklāt abās kategorijās Latviju pārstāvēja 15-20 gadus veci puiši.

Individuālajā ieskaitē Latvijai tika pie trim sudraba medaļām klasiskajā divcīņā - Henrijam Sidorenkovam svara kategorijā līdz 63 kilogramiem, Edgaram Pavlovskim svara kategorija līdz 78 kilogramiem un Kristapam Zemītim svara kategorijā 85 kilogramiem.

Tāpat tika izcīnītas trīs bronzas medaļas klasiskajā divcīņā - Valērijam Cvetkovam svara kategorijā līdz 68 kilogramiem, Edgaram Melderim svara kategorijā līdz 95 kilogramiem un Vladislavam Voitehovičam svara kategorijā līdz 105 kilogramiem.

Vēl Sidorenkovs un Cvetkovs, kā arī Kaspars Zemītis svara kategorijā līdz 85 kilogramiem un Edgars Melderis svara kategorijā līdz 95 kilogramiem izcīnīja sudraba medaļas garajā ciklā.

Savukārt pie bronzas šajā kategorijā tika Pavlovskis un Ņikita Sekretovs svara kategorijā līdz 95 kilogramiem.

Tikmēr komandas stafetē Latvijas izlase izcīnīja otro vietu. Tāpat tiek uzsvērti arī Latvijas meiteņu starti, jo Kristīne Pavlovska tika pie sudraba godalgas, bet bronzas medaļu izcīnīja Ļubova Klementjeva.