Brāļu Šicu divnieks izcīna 6.vietu PČ kamaniņu sportā

Brāļu Andra un Jura Šicu divnieka ekipāža piektdien Vistlerā, Kanādā, izcīnīja 6.vietu pasaules čempionātā (PČ) kamaniņu sportā, liecina rīkotāju informācija.

Brāļu Šicu divnieks izcīna 6.vietu PČ kamaniņu spo...

Šici abos braucienos bija sestie un summā finišēja pēc minūtes un 13,458 sekundēm. Otrs Latvijas divnieks Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ieguva 10.vietu 23 ekipāžu konkurencē.

Vīriešu sacensībās labākais no latviešiem Inārs Kivlenieks izcīnīja 9.vietu. Mārtiņš Rubenis sacensības noslēdza 12.pozīcijā, bet Kristaps Mauriņš kvalificējās tikai vienam braucienam, ko pabeidza 26.vietā 41 dalībnieka konkurencē. Divus braucienus veica 25 ātrākie.

Atsevišķajā U-23 pasaules čempionāta ieskaitē Mauriņš ieguva 5.vietu, bet par uzvarētāju kļuva itālietis Dominiks Fišnalers, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

Divniekiem par pasaules čempioniem kļuva sezonas līderi vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts ar rezultātu 1:12,842. Otrie bija viņu tautieši Toni Egerts/Saša Benekens, bet par bronzas laureātiem kļuva austrieši Andreass un Volfgangs Lingeri. Šicus no vietas uz goda pjedestāla šķīra 0,19 sekundes.

Vieniniekos absolūts triumfs bija Vācijas izlases braucējiem, kuri sadalīja pirmās četras vietas. Čempiona titulu nosargāja galvenais favorīts Fēlikss Lohs, aiz sevis medaļniekos atstājot Andi Langenhanu un Johanesu Ludvigu.

PČ turpinājumā naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika sieviešu sacensībās startēs Elīza Tīruma, kā arī būs komandu stafete.