Krosbijs iemet "hat-trick" un palīdz "Penguins" izcīnīt otro uzvaru Stenlija kausa konferences pusfinālā

Uzvaru otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas mačā piektdien izcīnīja Pitsburgas "Penguins" komanda, kas savā laukumā ar 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) pārspēja Otavas "Senators" vienību.

Krosbijs iemet "hat-trick" un palīdz "Penguins" iz...

Uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Sidnijs Krosbijs, kurš izcēlās ar trim gūtiem vārtiem. Viņš divas reizes bija precīzs pirmajā trešdaļā, dāvājot "Penguins" komandai 1:0 un 2:1 vadību, bet reizi izcēlās otrajā trešdaļā, izvirzot mājiniekus vadībā ar 3:1.

Atlikušos vienus vārtus "Penguins" labā guva Brendens Morovs, kurš otrās trešdaļas vidū panāca 4:2.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-0 "Penguins" labā. Nākamās divas cīņās notiks Otavā.

Otrajā Austrumu konferences pusfināla sērijā pašlaik latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" komanda ar 1-0 uzvar Ņujorkas "Rangers" vienību. Savukārt Rietumu konferences pusfinālos Čikāgas "Blackhawks" ar 1-0 uzvar Detroitas "Red Wings", bet pašreizējie čempioni Losandželosas "Kings" ar 2-0 pārspēj Sanhosē "Sharks" vienību.