Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Luiss šā gada jūnijā un viņa onkulis princis Harijs pirms 33 gadiem. (Foto: Vida Press)

Hercogiene Ketrīna jaunāko dēlu saģērbusi 33 gadus vecā kostīmiņā 1

Skaistums
12. jūnijā 11:05 2019. gada 12. jūnijā 11:05
Jauns.lv
Iznākot uz Bakingemas pils balkona karalienes oficiālās dzimšanas dienas svinībās „Trooping The Colour”, hercogiene Ketrīna jaunāko dēlu princi Luisu bija saģērbusi mīlīgā kostīmiņā – baltā izšūtā krekliņā un zilos šortiņos. Vērīgākie pamanījuši, ka tieši tādā pašā tērpā no pils balkona pirms 33 gadiem tautu pusotra gada vecumā sveicinājis arī Luisa onkulis princis Harijs.

Gadu un nepilnus divus mēnešus vecais princis Luiss šogad pirmo reizi māja ar rociņu savas vecvecmāmiņas karalienes Elizabetes II pavalstniekiem no Bakingemas pils balkona. Viņš bija ģērbts uz mata tādā pašā tērpā, kā onkulis princis Harijs, kad viņš pusotra gada vecumā noraudzījās „Trooping The Colour” parādē no Bakingemas pils balkona.

Karaļnama fani ātri vien pamanījuši šo līdzību. „Tas bija tik mīlīgi,” par to, ka princis Luiss ģērbts sava onkuļa bērnu dienas drānās, komentē kāds no faniem.

„Ja mana brāļameita uzvilktu kaut ko man piederējušu šādā svarīgā dienā, es būtu laimīga. Tas ir tik mīlīgi,” jūsmo kāda cita.

„Ir acīmredzams, ka princis Luiss ģērbts tajās pašās drēbēs, kā Harijs bērnībā. Man ļoti patīk tas, ka karaliskā ģimene saglabā bērnu dienu drēbītes,” jūsmo vēl kāda.

„Cik gan lielam jābūt karaļnama drēbju skapim?!” – brīnās cits.

Princis Viljams ar tēti princi Čārlzu 1984. gadā un princis Džordžs ar tēti princi Viljamu 2015. gadā. (Foto: Vida Press)

Kembridžas hercogiene Ketrīna samērā bieži izvēlas iziet sabiedrībā reiz jau vilktos apģērbos, par ko izpelnījusies tautas nedalītu mīlestību. Kā redzams, šo tradīciju viņa pārnes arī uz bērnu drēbītēm. Atcerēsimies, ka 2015. gadā, kad Ketrīnas un Viljama pirmdzimtais princis Džordžs apmeklēja savu pirmo „Trooping The Colour” parādi, viņš bija ģērbts tajā pašā kostīmiņā, kādā viņa tētis 1984. gadā vēroja savu pirmo parādi no Bakingemas pils balkona.

Citi šobrīd lasa

Demija Mūra apgalvo, ka Eštons Kačers viņu krāpis jau tad, kad abi vēl bijuši kopā 4
Mantojuma strīdi, tiesu darbi - Valtera Frīdenberga radi apšauba, ka viņš tiešām gribējis precēt Kristīni
Sapņi un realitāte: kādi īsti ir Putina brīnumieroči 23
Pievienot komentāru

«Насте очень плохо»: адвокат рассказал о состоянии Заворотнюк

"Господи, помилуй": Новые фото Бориса Корчевникова навели фанатов на тревожные мысли