Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram (instagram.com/gucci)

Modes zīmols "Gucci" jaunās lūpukrāsas reklāmai izvēlējies modeli bez zobiem 21

Skaistums
11. maijā 00:21 2019. gada 11. maijā 00:21
Jauns.lv
Ar savdabīgu lūpukrāsas reklāmu savā sociālā tīkla "Instagram" profilā nācis klajā populārais itāļu modes zīmols "Gucci".

Zīmola "Instagram" lapā pašlaik atrodami četri kampaņas foto, no kuriem vienā redzama dziedātāja, panku subkultūras pārstāve Denija Milere. Attēlā reklamēta "Gucci" lūpukrāsa, kas rotā Mileres savdabīgo smaidu. Redzams, ka sievietes mutē trūkst divu priekšzobu.

Arī komentāri par pārējām modelēm ir krasi atšķirīgi, daudziem domājot, ka lūpukrāsu tik izslavētam modes zīmolam tomēr būtu jāreklamē estētiskāk.

Kamēr vieni uzsver, ka kampaņa ir drosmīga un nepieciešama, jo tā atklāj sabiedrībā valdošās mutes dobuma higiēnas problēmas, citi izsaka viedokli, ka attēli ir biedējoši.

"Tas nav skaisti tikai tāpēc, ka tas ir reālistiski," lasāms komentāros. "Šie zobi ir neveseli, tie nav skaisti."

Kāds pat skarbi noteicis, ka "Gucci" ar šīm bildēm pamatīgi iedragājis savu tēlu.

Savukārt citi kampaņā saskata pozitīvo. "Šie attēli liek man just to, ka ar maniem zobiem viss ir kārtībā", "Ir smieklīgi, ka cilvēki mūsdienās iestājas pret skaistuma standartiem, bet tad, kad viņi redz sievietes ar veselīgiem, bet ne perfektiem smaidiem, viņi sāk izteikt bērnišķīgus un vārgus jociņus."

"Gucci" jaunā lūpukrāsu kolekcija "Rouge à Lèvres Voile" piedāvā lūpukrāsas 18 toņos. Tās atrodamas "Gucci Beauty" līnijā, kuru radījis zīmola radošais direktors Alesandro Mišels.

Citi šobrīd lasa

Īsi pirms tikšanās ar princi Megana Mārkla bija noskatījusi citu puisi, bet tikusi atraidīta 1
Mazulis, kurš tika izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes vēdera, saticis savu tēvu un pirmo reizi atvēris acis 11
Porziņģis Dalasas "Mavericks" komandai esot izskaidrojis kautiņu Liepājā 27
Tēmas: Gucci
Skatīt visus komentārus

Принц Уильям случайно раскрыл семейное прозвище принцессы Шарлотты

Дженнифер Энистон рассказала, о чем говорила с Джоли в их единственную встречу