Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džūlija Robertsa. (Foto: Vida Press)

9 triki, kā izskatīties jaunākai par saviem gadiem (un piemēri, kā ģērbties) 6

Skaistums
2018. gada 13. februārī 05:45 2018. gada 13. februārī 05:45
Anita Sedliņa | Žurnāls "Kas Jauns"
Bez mūžīgu jaunību sološiem sejas krēmiem, serumiem un eliksīriem arī garderobes izvēles ietekmē to, cik jauna izskatās persona. Šeit padomi, kā ar vienkāršām modes zināšanām izskatīties pāris gadu jaunākai.

1. Mirdzi

Mirdzoši, ar fliteriem rotāti tērpi nav tikai un vienīgi paredzēti tīneidžerēm. Neitrālās krāsās un elegantos siluetos ieturēti, mirdzumi jebkurai valkātājai piešķir dinamisku un jaunavīgu iespaidu.

Sūsana Sarandona. (Foto: Vida Press)

2. Pagarini

Arī tāds sīkums kā pareiza apavu izvēle var likt izskatīties jaunākai un vēl sievišķīgākai. Tādēļ ir jāizvēlās augumu vizuāli pagarinoši apavi uz augstiem papēžiem un ar atvērtiem dekoratīvajiem izgriezumiem.

Goldija Houna. (Foto: Vida Press)

3. Piegulums

Nekas nepadara vecāku un apaļīgāku kā slikta pieguluma bikses. Jāizvēlas ir augumam piegulošas, ar vismaz 2% likras sastāvā, garumā līdz potītēm vai apavu zolēm.

Džūlija Robertsa. (Foto: Vida Press)

4. Krāsas

Melnā krāsa ne tikai ātri nomazgājas no apģērba, bet arī izceļ ādas nepilnības un rada smagnējības iespaidu. Laba alternatīva ir pelēkie toņi, šokolādes brūnie un, protams, dzidrās pamatkrāsas.

Pamela Andersone. (Foto: Vida Press)

5. Aksesuāri

Vecmodīgas izvēles ir galvenās gadu skaita nodevējas. Ir jāatbrīvojas no seniliem modes steriotipiem – vienādas krāsas rokassomiņa un kurpes, viena komplekta rokassprādzes un auskari. Jaunības triks ir viens moderns elements (lasi – aksesuārs) klasiskā komplektā.

Lūsija Liu. (Foto: Vida Press)

6. Saīsini

Reālajam vecumam pat desmit gadus spēj pievienot ievīstīšanās garos un maisveidīgos apģērbos. Tāpēc ir jāizvēlas ne tikai auguma skaistākās nianses izceļoši, bet arī garumā īsāki tērpi. Svārkus līdz kājas šaurākajai daļai – virs, uz vai zem ceļgala. Bet nepārspīlē!

Kortnija Torna-Smita. (Foto: Vida Press)

7. Izcel

Nevajag baidīties no ķermeni atkailinošiem apģērbiem, bet vajag stratēģiski izvēlēties, ko un cik daudz atklāt. Pleci ir piemērotākais un vieglākais kailuma triks.

Sindija Krauforde. (Foto: Vida Press)

8. Investīcija

Apavi ir galvenais vaininieks, kas ne tikai tērpa komplektam piešķir nepieciešamo noskaņu, bet arī nodod personību un tās gadu skaitli. Tāpēc apaviem ir jābūt īpaši efektīgiem un aktuālajām modes tendencēm atbilstošiem.

Naomi Votsa. (Foto: Vida Press)

9. Izmērs

Neatkarīgi no silueta, izmēra un vecuma jāizvēlas precīza un laba piegriezuma apģērbi. Tā kā veikalos ir pieejami izstrādājumi tikai standartizētos izmēros, vērts atrast labu šuvēju to pielāgošanai.

Džiliana Andersone. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Šlāgeru meistars Mārtiņš Ruskis tēmē uz operdziedātāja karjeru 1
Krievi trīs mēnešu laikā caur Latvijas bankām atmazgājuši 440 miljonus eiro 2
"Rīgas satiksme" izvairās atklāt detalizētu tāmi, cik īsti izmaksāja gaismas podziņa pieturās 9
Skatīt visus komentārus

Андрей Аршавин впервые за пять лет увиделся с детьми от Юлии Барановской 1

"У папы с мамой вечерний выход": Галкин обрадовал новым фото с Пугачевой и детьми