Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogiene Ketrīna otrdienas vakarā Kensingtonas pilī Londonā apmeklēja labdarības pasākuma svinīgās Gala vakariņas modes nama „Diane Von Furstenberg” mežģīņu kleitā. (Foto: Vida Press)

Topošā māmiņa hercogiene Ketrīna izvēlas to pašu kleitu, ko iepriekšējās grūtniecības laikā 16

Stila jaunumi
2017. gada 10. novembrī 06:22 2017. gada 10. novembrī 06:22
Kasjauns.lv
Hercogieni Ketrīnu tauta vienmēr slavē, ka viņa rāda priekšzīmi sabiedrības krējumam – ka vienu un to pašu tērpu, ja tas ir labs un kvalitatīvs, var vilkt arī atkārtoti. Nesen viņa devusies uz balli vakarkleitā, kurā izgāja sabiedrībā arī laikā, kad gaidīja iepriekšējo bērnu.

Pirms trim gadiem, kad hercogiene bija otrā bērniņa gaidībās, šajā pašā tērpā viņa apmeklēja Karalisko varietē programmu Londonā. (Foto: Vida Press)

Otrdienas vakarā Kembridžas hercogiene Ketrīna apmeklējusi labdarības pasākuma Gala vakariņas Kensingtonas pilī. Par godu saietam viņa izvēlējusies melnu mežģīņu garo vakarkleitu, ko darinājis modes nams „Diane Von Furstenberg”.

Šis ir tas pats tērps, kurā hercogiene bija ģērbusies 2014. gadā, kad apmeklēja Karalisko varietē programmu Londonā. Tolaik viņa bija otrā bērniņa – princeses Šarlotes – gaidībās.

Tas nav nekas jauns, ka hercogiene Ketrīna atkārtoti velk reiz jau nēsātu tērpu. Taču ievērots, ka viņa ļoti iecienījusi mežģīnes. Elegantās kleitās no mežģīņu auduma Ketrīna apmeklējusi ne vienu vien saviesīgu pasākumu.

Citi šobrīd lasa

FOTO: prezentē jaunu žurnālu visiem, kas vēlas izprast mūsdienu jaunatni
VIDEO: cilvēki uz šosejas steidz savākt no bruņumašīnas izbirušu naudu 5
FOTO: britu karaļnams tradicionāli publicē apburoši ģimeniskas Ziemassvētku kartītes
Skatīt visus komentārus

Елена Степаненко нашла молодую замену Евгению Петросяну

Герцогиня Кэтрин, принц Уильям и трое их детей снялись для рождественской открытки