Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
instagram/@lynnezekis

73 gadus veca ballīšu un naktsklubu cienītāja atklāj savas "jaunības" noslēpumu 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Cita pasaule
19. septembrī 06:27 2023. gada 19. septembrī 06:27
  Jauns.lv
Pēc Linnas teiktā, viņa dzīvo katru savas dzīves dienu kā pēdējo un to izbauda. Līdzīgi rīkoties viņa iesaka arī vienaudžiem.

Blogere Linna Zēkisa, kura 73 gadu vecumā piekopj aktīvu dzīvesveidu, joprojām lido atpūsties uz Ibicas naktsklubiem, un aicina savas vienaudzes darīt to pašu, raksta "Mirror". Sociālajos tīklos viņa labprāt dalās ar greznas atpūtas kadriem.


Neskatoties uz solīdo vecumu, sieviete dievina ballītes un naktsdzīvi, ar kādu šī sala ir slavena. Turklāt, lai izietu sabiedrībā, viņa izvēlas tērpus, kas pūlī un neona gaismā padara viņu tikpat kā neatšķiramu no jaunām meitenēm.

Linna jau palielījusies abonentiem ar krāšņu villu, kur viņa sēž uz terases blakus efektīvam vīrietim, kuru mirkļbirkā atzīmējusi kā draugu.

Blogere parādījusi vairākus tērpus, kuros pavadīs laiku Spānijā. Tas ir moderns tīkliņveida peldkostīms, ko viņa kombinējusi ar baltiem minisvārkiem ap vidukli, stilīgām biksēm, baltiem sporta apaviem, caurspīdīgu kleitu.

Zēkisa saviem sekotājiem iesaka izdzīvot katru minūti, neko neatliekot uz vēlāku laiku. Vēl vairāk - viņa iesaka nedomāt par ciparu pasē.

"Neļaujiet vecumam jūs apturēt!" saka Linna.

Citi šobrīd lasa

Uz Latvijas LGBT skatuves sevi piesaka jauna biseksuāļu kustība – “Neons”. Ir arī pirmais skandāls 6
VIDEO, kas jāredz katram latvietim. Desmit dienas baravikas dzīvē 1
Zalkšu mamma Augšdaugavas novadā izdēj olas kādas sievietes komposta kaudzē. Tagad viņas sēta čum un mudž no čūskulēniem
Tēmas: TikTok
Pievienot komentāru