Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: action press/ Vida Press)

 

Vai tiešām stāvoklī? Eksperti atklāj visu patiesību par hercogienes Ketrīnas iespējamo ceturto bērnu 3

Bērni
16. septembrī 07:22 2021. gada 16. septembrī 07:22
  Jauns.lv
Pastiprinātu uzmanību Kembridžas hercogu ģimenei beidzamajā laikā veicinājušas baumas par Ketrīnas iespējamo delikāto stāvokli, jo hercogiene sabiedrībā nav redzēta jau divus mēnešus. Turklāt, kā apgalvo eksperti, prinča Viljama sieva nekad nav slēpusi, ka vēlētos ceturto bērnu.

Daži karaļnama eksperti uzskata, ka hercogienes Ketrīnas prombūtne no plašākas sabiedrības ir izskaidrojama ar karaliskās ģimenes vasaras atvaļinājumu. Taču ir arī tādi, kas neizslēdz Kembridžas hercogienes ceturto grūtniecību. Kamēr vieni eksperti tikai runā par to, ka Ketrīna patiešām ļoti vēlas vēl vienu bērnu, citi apgalvo, ka pāris reāli apsverot domu par ceturtā mantinieka nākšanu pasaulē.

Pēc Kembridžas hercogu brauciena uz Skotiju karaļnama eksperts Dankans Larkombs pauda savu viedokli par to, ka Viljams un Ketrīna neizslēdz domu par ģimenes pieaugumu.

“Keita ir dzimusi māte un ļoti rūpējas par bērniem. Neraugoties uz to, ka viņa koncentrējas uz karaliskajiem pienākumiem, ģimene hercogienei ir pirmajā vietā. Es nebūtu pārsteigts, ja viņi nolemtu laist pasaulē vēl vienu bērnu,” intervijā žurnāla “OK!” britu izdevumam izteicies Larkombs.

Tajā pašā laikā karaļnama eksperte britu žurnāliste Keitija Nikola atgādinājusi par to, ka hercogiene nekad “nav slēpusi”, ka vēlētos ceturto bērnu, tāpat kā karalienei, kamēr princis Viljams uzskatot, ka ar trim ir “pietiekami”.

Šie komentāri preses slejās parādījās vēl februārī, kad arī viena no karaļnamam pietuvinātām personām izteicās, ka “ceturtais bērns vienmēr ir bijis daļa no Keitas plāna”. “Viņa atlika šo ieceri, kad sākās koronavīrusa pandēmija, bet tagad ir parādījusies vakcīna, kā gaisma tuneļa galā,” – izdevumam “Us Weekly” atklāja anonīmais ziņu avots.

Aizvadītajās brīvdienās Midltonu ģimenē notika vēl kāds zīmīgs notikums. Francijā kāzas nosvinēja Ketrīnas brālis Džeimss Midltons un viņa līgava Alizē. Klīst baumas, ka svinīgo notikumu ar savu klātbūtni pagodinājusi arī Kembridžu ģimene: princis Viljams, hercogiene Ketrīna un visi trīs viņu bērni – princis Džordžs (8), princese Šarlote (6) un princis Luiss (3).

Citi šobrīd lasa

Andrejs Mamikins par skandalozo atlaišanu no darba: “Kad mani apsaukā par "antivakseri", man ir smieklīgi” 11
Reperis ansis šķiras no sievas 2
Publicēti kadri, kā "reālās dzīves Tarzāns" piedzīvoja civilizāciju
Skatīt visus komentārus

Квартиры и дома за миллионы долларов: журналисты рассекретили роскошную жизнь Брежневой и Меладзе

"Это печально, смешного вообще ничего нет": подписчики Седоковой возмущены словами ее мужа о семье