Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kreklkleita vizuāli liks izskatīties slaidākai ikvienai tās nēsātājai, jo pogas kleitas vidusdaļā it kā pārdala augumu divās slaidākās daļās. (Foto: Shutterstock)

 

Modē ir kreklkleita. Vai tā piestāv visām? 4

Stila jaunumi
22. maijā 08:20 2021. gada 22. maijā 08:20
  "100 Labi Padomi"
Kreklkleita ir apģērbs, kas piestāvēs ikvienai sievietei. Katra savam auguma tipam var piemeklēt modeli, kas piestāv vislabāk. Iesaka stiliste Kristīne Sila.  

Ja tev ir garš, slaids kakls, izvēlies kleitu ar klasisko krekla apkaklīti vai stāvapkakli. Ja kakla līnija nav tik gara, laba izvēle būs kleita ar laiviņveida vai V veida kakla izgriezumu.

Ja tev ir slaids viduklis un izteiksmīgi gurni, izvēlies kuplu kleitu ar jostu. Ja negribi izcelt vidukļa līniju, vari dot priekšroku taisna piegriezuma kleitai, kas vidukļa daļā būs brīva un zīmuļveida svārku daļu.

Tieši pogājamā kleitas priekšpuse to padara interesantu un pielāgojamu dažādām dzīves situācijām.

Kreklkleita vizuāli liks izskatīties slaidākai ikvienai tās nēsātājai, jo pogas kleitas vidusdaļā it kā pārdala augumu divās slaidākās daļās. Tieši pogājamā kleitas priekšpuse to padara interesantu un pielāgojamu dažādām dzīves situācijām. Dodoties uz darbu, aizpogā to pilnībā, bet brīvajā laikā vari atstāt neaizpogātas tik daudzas pogas, cik vēlies. Tāpat vari to nēsāt virs biksēm, kleitas apakšdaļu atstājot pilnībā atvērtu.

Citi šobrīd lasa

Atklājas, ka Cicips finālmaču aizvadījis, bēdu sagrauts - piecas minūtes pirms spēles viņš saņēmis sēru vēsti 2
Ikauniece: šodien ir skumja diena 2
Samanta Tīna dīvānu istabā ieceļ ar ceļamkrānu
Skatīt visus komentārus

Полицейские нашли тело девочки, которую вместе с сестрой более месяца назад похитил отец

Первый сын умер, второй родился с аутизмом: тяжелая ноша сестры Наташи Королевой