Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II un Megana Mārkla vizītē Česterā. (Foto: ddp images/Nunn / Vida Press)

Karalienes “kļūda” dienā kopā ar Meganu Mārklu varēja mainīt hercogienes nākotni 1

Dzīvesstils
9. oktobrī 10:26 2020. gada 9. oktobrī 10:26
  Jauns.lv
Tikai dažas nedēļas pēc kāzām karaliene Elizabete II uzaicināja jauno Saseksas hercogieni Meganu pievienoties viņai oficiālajā vizītē Česterā. Kamēr daudzi tolaik uzskatīja, ka tas ir liels gods, kas tik ātri izrādīts karaļnama jaunpienācējai no Viņas Majestātes puses, jaunās grāmatas “Battle of Brothers” autors vēsturnieks Roberts Leisijs uzskata, ka tā bijusi karalienes kļūda.

Nevienam pat prātā nevarēja ienākt vilšanās, stress un drāma, kas sekos vien dažus gadus pēc prinča Harija un Meganas Mārklas greznajām kāzām, uz kurām vienkopus pulcējās visa karaliskā ģimene un daudz jo daudz prominentu viesu.

Kad jaunlaulātie sniedza viens otram pirmo skūpstu kā vīrs un sieva uz Svētā Džordža kapelas kāpnēm Vindzorā, laba vēlētāji un fani nespēja vien sagaidīt, cik brīnišķīga būs Saseksu jaunā dzīve.

Taču divus gadus vēlāk viņi pameta sev uzticētās lomas karaļnamā, pārcēlās uz Kanādu, bet drīz pēc tam uz pastāvīgu dzīvi Losandželosā, un viņiem nācās piedzīvot daudz strīdu un skaidrošanos ar karalieni un prinčiem Čārlzu un Viljamu.

Jaunajā grāmatā par Saseksu pāra dzīvi tās autors Roberts Leisijs apgalvo, ka ģimene pieļāvusi vienu lielu kļūdu, kad Megana gatavojās pievienoties karaļnamam, uzskatot, ka viss varējis būt pavisam citādi.

Biogrāfiskajā grāmatā “Battle of Brothers” karaļnama aprakstnieks pauž viedokli, ka pils jau no paša sākuma uztvērusi “Meganas situāciju” nepareizi.

Leisijs ir pārliecināts, ka Meganai un Harijam viss varējis risināties pavisam citādi, ja karaliene situāciju būtu izspēlējusi nedaudz atšķirīgi.

Īsi pirms grāmatas izdošanas sarunā ar izdevumu “Daily Mail” autors norādījis: “Karaliskajā ģimenē ir tikai viena miljonāre, kas naudu nopelnījusi pati ar savu darbu, un tā ir Megana Mārkla. Ja viņi jau no paša sākuma būtu sanākuši kopā un pateikuši – "Aprunāsimies par to, kas interesē tevi", viss būtu varējis būt citādi.”

“Bet viņi tikai aizsūtīja Meganu noskatīties. kā karaliene atklāj Mērsija tiltu. Tajā nav nekā slikta, taču viņi pieļāva kļūdu, saskaroties ar vēl vienu sievu, uzskatot, ka viņa ir tāda pati karaliskās ģimenes pārstāve kā citas. Viņai nekad nebija lemts būt ierindas karaļnama pārstāvei.”

Leisijs arīdzan apgalvo, ka Viņas Majestāte bijusi priecīga iepazīties ar Meganu un uzskatījusi, ka mazdēla izredzētā ļoti labi ietekmē Hariju.

Rakstnieks norāda, ka Harija un Viljama nesaskaņas esot daudz smagākas, nekā cilvēki domā, taču tās esot aizsākušās vēl krietnu laiku, pirms ģimenē ienākusi Megana.

Saistītās ziņas

“Megana ir valdonīga, bet Harijs iespiests stūrī,” savs viedoklis par Saseksas hercogiem ir ķermeņa valodas ekspertei 1
Kļuvis zināms, kāpēc Megana Mārkla izšķīrās no pirmā vīra 4
"Pati stulbākā kļūda, kas var kaitēt laulībai" - Meganu Mārklu atkal skarbi kritizē viens no vistuvākajiem cilvēkiem

Citi šobrīd lasa

VIDEO: britu policija aiztur vienu no valstī bīstamākajiem pedofiliem. Apsūdzību nolasīšana prasa pusstundu
Trīs gadus pazudušu meitenīti krievu ciemā atrod pēc shēmām uz sienas; vainīgo attaisno
Hercogiene Megana dalās savās sāpēs, atklājot, ka piedzīvojusi spontāno abortu
Pievienot komentāru

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"

"Всегда мечтала свалить из дома": Агата Муцениеце вспомнила о жизни в Риге