Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
PA Wire/PA Images/Scanpix

"Tā ir pļauka sejā Harijam" - Megana aizvainota par karaļnama attieksmi pret hercogieni Ketrīnu 4

Sievietēm
3. jūnijā 14:26 2020. gada 3. jūnijā 14:26
  Jauns.lv
Megana Mārkla pasūdzējusies, ka Ketrīna Midltone acumirklī saņēmusi atbalstu no karaļnama, kad par viņu publicēta neglaimojoša informācija, kamēr Megana atstāta mediju saplosīšanai, vēsta "Daily Mail".

"Megana sacīja, ka Kensingtonas pils nekad viņu neaizstāvēja, kad mediji viņu burtiski saplosīja. Tagad nedaudz negatīvi presē izsakās par Ketrīnu un karaļnams mazāk nekā 24 stundās atspēko pret viņu izteiktās pretenzijas," sacījis kāds Meganas draugs.

Pagājušajā nedēļā britu žurnāls "Tatler" publicēja stāstu par Ketrīnu. Tomēr Ketrīna un Viljams norādījuši, ka publikācija ar nosaukumu "Lieliskā Ketrīna" satur daudz neprecizitātes.

Kensingtonas pils nosūtījusi izdevumam oficiālu vēstuli, lai raksts tiktu izņemts no interneta vietnes. Tikmēr Megana draugiem norādījusi, ka laikā, kad par viņu rakstīti negatīvi raksti, karaļnams nav darījis pilnīgi neko, par spīti prinča Harija lūgumiem.

Tieši bezdarbība novedusi pie tā, ka Saseksas hercogi pametuši savus karaliskos pienākumus un pārcēlušies uz Losandželosu: "Tā ir pļauka sejā Harijam, jo viņš atkārtoti lūdza pārskatīt mediju politiku, taču bez rezultāta, kamēr Ketrīna acumirklī saņem nepieciešamo atbalstu. Megana paskaidroja, ka tas bijis viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc abi atvadījās no karaliskās dzīves. Atbalsta neesamība un necieņa pret sāpēm un ciešanām, ko pārcietusi Megana mediju dēļ. Megana saka, ka tā vietā, lai atbalstītu, viņai likts justies tā, it kā viņa lūgtu pārāk daudz, kamēr viss ko viņa vēlējās bija atbalsts."

"Tatler" publikācijā lasāmas arī vairākas anekdotes par Ketrīnu, kas jutusies nogurusi un pārstrādājusies pēc tam, kad Megana un princis Harijs atstāja karaļnamu. Kensingtonas pils ātri vien publicēja informāciju par to, ka izdevumā teiktais ir nepatiesība:

"Nav taisnība apgalvojumos, ka hercogiene jūtas pārņemta ar darbu un hercogs ir apsēsts ar Karolu Midltoni. Tas ir absurdi un nepareizi." Tikmēr Megana draugiem norādījusi, ka nebrīnās par Ketrīnas pārmetumiem savā virzienā:

"Megana  sacīja, ka pēdējā ceļojumā uz Angliju, Ketrīna knapi pateikusi viņai divus vārdus. No visiem karaļnama cilvēkiem tieši Ketrīna bija tā, ar kuru Megana cerēja sadraudzēties, taču viņai netika dota šāda iespēja. Megana jutās sāpināta un vīlusies."

Megana uzskata, ka Ketrīna slepus viņu apskaudusi par to, ka viņa spēj pateikt to, ko domā un savu laimi virzīt par prioritāti: "Megana sacīja, ka Ketrīna var vainot tikai pati sevi tajā, ka nav spējusi novilkt stingras robežas."

Saistītās ziņas

Hercogiene Megana vērsusies policijā: viņa nejūtas droši jaunajās mājās 6
Noskaidrojies patiesais hercogieņu Ketrīnas un Meganas attiecību izjukšanas iemesls 7
"Sazvērējušies, lai apkaunotu" - Megana Mārkla ticēja, ka karaļnams ir pret viņu

Citi šobrīd lasa

No bankas konta noņem vairāk nekā 1000 eiro: policija aicina uzmanīties no telefonkrāpniekiem
Lidmašīnas tualetē atrastas zīmītes dēļ "Ryanair" pārtrauc lidojumu no Polijas uz Īriju
Megana Mārkla izvēlas Lietuvā darinātu lina kleitu 2
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин с новым цветом волос приняла участие в телешоу

Муцениеце впервые прокомментировала отдых детей с Прилучным и его новой возлюбленной