Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sajūtu tūristiem: tapusi jauna naktsmītne Londonas Vaitčapelā, kas atvērta bijušajā tekstilrūpnīcā

Dzīvesstils
3. februārī 08:32 2019. gada 3. februārī 08:32
Pastaiga
Stāsts bieži vien veido pusi no sajūtu buķetes. To apliecina arī Londonas viesnīcu ainas jaunpienācējs New Road Hotel, kas durvis vēris aizvadītajā gadā.

Viesnīcas īpašnieki ir trīs brāļi ar Bangladešas saknēm – Monsurs, Masrurs un Moksuds Maliki, un New Road Hotel viņi atvēruši Vaitčapelas rajonā, izbijušā tekstilrūpnīcā, kur 60. gados strādājis viņu tēvs imigrants.

Interjerā saglabāta virkne vēsturisko detaļu (lielie metāla logu rāmji, ugunsdzēsības ieejas durvis, ik pa mirklim atsegtas ķieģeļu sienas utt.), asprātīgu dialogu ar pagātni risina arī publiskajās telpās izvietotie tirdzniecības automāti, kur klienti dabū dzērienus par brīvu.

New Road Hotel kopumā ir 79 numuri trīs dažādās kategorijās – lielākie ir Loft un lepojas ar skatu, vidējie – Warehouse, savukārt mazākie – Pocket. Kabatas izmērā nav itin nekā lieka.

Piemēram, drēbju skapja vai telefona, kura vietā viesiem tiek dots recepcijas WhatsApp numurs. Savukārt gulta – 2x2 metru kvadrāts – aizņem praktiski visu telpu, jo galu galā komfortablai pārnakšņošanai nekas īpaši vairāk arī nav nepieciešams.

103-107 New Road
newroadhotel.co.uk

Vēl portālā

Sofijas, Roberti, Emīlijas - aizraujošs grafiks parāda, kā Baltijā pēdējos 5 gados nosaukti bērni 1
Īpaši atklāts žurnālistes stāsts: kas notiek, kad aborts... noiet greizi 11
Kā pareizi mazgāt matus, lai tie tik ātri netaukotos 15
Tēmas: Londona
Pievienot komentāru

Беспредел на тротуаре: рижанку сбила "гонщица" на электроскутере, которая осталась безнаказанной

Посетительница в шоке от увиденного в Рижском зоопарке: "Такого нечеловеческого отношения к животным и грязи мы не ожидали" 1