Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sajūtu tūristiem: tapusi jauna naktsmītne Londonas Vaitčapelā, kas atvērta bijušajā tekstilrūpnīcā

Dzīvesstils
3. februārī 08:32 2019. gada 3. februārī 08:32
Pastaiga
Stāsts bieži vien veido pusi no sajūtu buķetes. To apliecina arī Londonas viesnīcu ainas jaunpienācējs New Road Hotel, kas durvis vēris aizvadītajā gadā.

Viesnīcas īpašnieki ir trīs brāļi ar Bangladešas saknēm – Monsurs, Masrurs un Moksuds Maliki, un New Road Hotel viņi atvēruši Vaitčapelas rajonā, izbijušā tekstilrūpnīcā, kur 60. gados strādājis viņu tēvs imigrants.

Interjerā saglabāta virkne vēsturisko detaļu (lielie metāla logu rāmji, ugunsdzēsības ieejas durvis, ik pa mirklim atsegtas ķieģeļu sienas utt.), asprātīgu dialogu ar pagātni risina arī publiskajās telpās izvietotie tirdzniecības automāti, kur klienti dabū dzērienus par brīvu.

New Road Hotel kopumā ir 79 numuri trīs dažādās kategorijās – lielākie ir Loft un lepojas ar skatu, vidējie – Warehouse, savukārt mazākie – Pocket. Kabatas izmērā nav itin nekā lieka.

Piemēram, drēbju skapja vai telefona, kura vietā viesiem tiek dots recepcijas WhatsApp numurs. Savukārt gulta – 2x2 metru kvadrāts – aizņem praktiski visu telpu, jo galu galā komfortablai pārnakšņošanai nekas īpaši vairāk arī nav nepieciešams.

103-107 New Road
newroadhotel.co.uk

Vēl portālā

5 stila odziņas, ko savas karjeras laikā radījis Karls Lāgerfelds 4
Lielākais bieds tuberkuloze, plaušu vēzis - retas slimības retākais variants: no kādām slimībām mira pirms 140 gadiem? 7
Ja izskaties pēc pandas lācīša: daži efektīvi triki, kā samazināt tumšos lokus zem acīm 3
Tēmas: Londona
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала