Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Šova "Ģimene burkā" dalībniece Līga Graudiņa tikusi pie jaunām krūtīm un saka, ka nu tās ir visskaistākās Latvijā

Klausies ziņas sadarbībā ar:
TV
17. maijā 11:22 2023. gada 17. maijā 11:22
  Jauns.lv
Šova "Ģimene burkā" dalībniece Līga Graudiņa piepildījusi savu 15 gadu garumā loloto sapni - tikusi pie uzlabotām krūtīm! Operācija noritējusi veiksmīgi, un pirmie vārdi, ko Līga saka, ieraugot savas jaunās krūtis, ir: "Latvijā šie noteikti ir visskaistākie pupi!”.

Pirms operācijas Līga ļoti gatavojās šim svarīgajam solim - tika iegādātas jaunas drēbes, nodotas visas nepieciešamās analīzes un ar vēsu prātu teiktas ardievas vecajām krūtīm.


Skatoties operācijas gaitu un pēc atmošanās procesu, Līga skatītājiem atzīstas, ka vislielākās bailes bija pateikt narkozes iespaidā ko apkaunojošu: "Man vislielākais satraukums bija, lai es nepasaku pēc mošanās ko nepiedienīgu. Lai es nelamājos, lai es dakterim kaut ko neadekvāti nepasaku.”

Savukārt Līgas vīrs Edgars saka - sievas jaunās krūtis uzmanīs no citiem vīriešiem. Jo Līga pieļauj domu, ka tām tiks pievērsta pastiprināta uzmanība, un tas varētu izprovocēt Edgara greizsirdību, ienesot asumiņu abu attiecībās: "Mēs taisīsim pupu svētkus! Doma tāda, atzīmēt dzimšanas dienu bez dāvanām, lai katrs nāk ar saviem groziņiem un visi varēs skatīties uz maniem jaunajiem “gadžetiem”!”

 

Citi šobrīd lasa

Gruzīns Avtandils Ašvetija jau 46 gadus dzīvo Latvijā: "Rupjmaize ir latviešu radīts šedevrs, īsts mākslas darbs"
Režisorei Dacei Pūcei šķiet absurdi izņemt no repertuāra Prokofjevu un Čaikovski: "Ir lietas, ko nevajadzētu jaukt"
Mūsdienu lāsts - gremošanas problēmas. Taču to īstais cēlonis var slēpties baktērijās