Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Keita Mosa atklāj patiesību par incidentu uz kāpnēm ar Džoniju Depu. Amberas Hērdas apgalvojums tiek atspēkots

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2022. gada 27. maijā 12:41 2022. gada 27. maijā 12:41
  Jauns.lv
Supermodele Keita Mosa pastāstījusi patiesību par “negadījumu uz kāpnēm”. Trešdien viņa attālināti ar video starpniecību sniegusi liecību Džonija Depa prāvā pret Amberu Hērdu. Viņa apgalvo, ka salijušo kāpņu dēl noslīdējusi pa tām un traumējusi muguru, Deps viņu nav pagrūdis, kā to iepriekš apgalvoja Hērda.

Modele nedaudz arī atklājusi nianses par savām romantiskajām attiecībām ar Džoniju Depu, kad viņi deviņdesmitajos gados kādu laiku bija pāris. Keita Mosa noliegusi Amberas Hērdas apgalvojumu par Depu, kurš savulaik it kā esot bijis vardarbīgs arī pret viņu.

Keita Mosa un Džonijs Deps 1994. gadā, kad viņus vienoja romantiskas attiecības. (Foto: Mediapunch/Shutterstock/ Vida Press)

Mosa video liecībā norāda, ka abi ar Džoniju Depu bija devušies brīvdienās uz Jamaiku, un viņa tur noslīdējusi vairākus pakāpienus pa lietū salijušām kāpnēm, kā rezultātā traumējusi muguru. Viņa atklāj, ka Deps – pretēji apgalvotajam par pagrūšanu – viņai palīdzējis un sameklējis arī medicīnisko palīdzību.

Ambera Hērda pirms dažām dienām tiesā liecināja, ka jūtas emocionāli vienota ar Keitu Mosu, jo dzirdējusi runas, ka viņš savulaik brīvdienu laikā nogrūdis suprmodeli pa kāpnēm.

Filmas “Akvamens” aktrise savā liecībā izteicās, ka strīds ar Depu, kura lieciniece bijusi arī viņas māsa, atgādinājis par savulaik klīdušajām baumām par to, ka “Karību jūras pirātu” zvaigzne pa veselu kāpņu posmu nogrūdis savu toreizējo draudzeni Keitu Mosu.

Britu supermodele ir ļoti noslēgta attiecībā uz savu privāto dzīvi, taču piekritusi tiesā liecināt un pastāstīt par savām attiecībām ar Depu, kliedējot gadiem klīstošās baumas par incidentu uz kāpnēm. Paredzams, ka galīgie argumenti tiks uzklausīti piektdien, 27. maijā.

 

Citi šobrīd lasa

19 gadu veca influencere var kļūt par Itālijas karalieni 2
“Neīsts gejs” un “ASV specdienestu aģents” – Kremļa TV ķeras klāt Rinkēviča nozākāšanai 5
Sirmgalvjus rosina apsūdzēt par mazgadīgu meiteņu seksuālu izmantošanu
Pievienot komentāru