Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Nacionālā teātra pirmizrādē Dita Lūriņa sagaida apmeklētājus, cepot kartupeļus 1

Slavenības
22. septembrī 05:19 2020. gada 22. septembrī 05:19
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Par spīti stiprajam lietum un vētrai, kas aizvadītajā nedēļā plosīja un gāza kokus, Latvijas Nacionālajā teātrī godam iesākta jaunā sezona ar krāšņu un skanīgu koncertizrādi "Īstā sālsmaize".

“Jūs pat nevarat iedomāties, cik neizsakāmi laimīgi esam par šo ilgi gaidīto satikšanos!” pirmizrādē no skatuves vēstīja aktieri, kuriem publikas priekšā ar jaunuzvedumu šī bija pirmā iznākšana kopš marta vidus, kad kultūras jomu, tāpat kā daudzas citas, nostopēja koronovīrusa pandēmija.

Tad nu teātra radošais kolektīvs bija sagatavojis saviem skatītājiem īsteni mīļu sagaidīšanu – ienākot pa parādes durvīm, telpas piepildīja virtuves smarža no priekštelpā kūpošiem ceptiem kartupeļiem, ko ik pa brīdim uz tur novietotās plīts pannā apmaisīja aktrise Dita Lūriņa-Egliena.

Foto: Inta Mengiša

Atgādinot par aizvien piesardzību pieprasošo situāciju koronavīrusa sakarā, aktieri pirmizrādes viesus pie ieejas sagaidīja, posušies aizsargtērpos un aiz sejas vairogiem aizslēpušies.

Zālē sēdvietas krietni izretinātas, pirmo rindu vietās, kas piesēšanai nav paredzētas, sasēdināti plīša lāči, pērtiķi, mamuti un citi zvēri. Daļai apmeklētāju sēdvietas izkārtotas uz pašas skatuves, tā, ka aktieru darbība noris starp divām publikām. Tā, lūk, risinājās "Īstās sālsmaizes" pirmizrāde!

To, kā Eglienu puika jau pāraudzis tēvu, kā arī citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Brits citādāk paraugās uz Černobiļu, un ir pārsteigts, cik daudz dzīvības tur ir šodien 2
Beigt ēst stilīgi un sākt ēst normāli. Ksenija Andrijanova par veselīga uztura tendencēm 1
Amerikāņi tik naski godina bojāgājušo basketbola leģendu Kobi Braientu un viņa meitu, ka rodas aizdomas par augstākiem spēkiem 4
Pievienot komentāru

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1