Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kļuvis zināms par pilnīgi nepiedodamu britu prinča Endrū rīcību
Princis Endrū. (Foto: AFP/Scanpix)

Kļuvis zināms par pilnīgi nepiedodamu britu prinča Endrū rīcību

Slavenības
2020. gada 3. martā 16:55 2020. gada 3. martā 16:55
  Jauns.lv
Nežēlastībā kritušais britu karalienes Elizabetes II dēls princis Endrū atkal nonācis skandāla centrā - par to parūpējusies viņa bijusī draudzene Kaprisa Burē.

Par Jorkas hercoga un Kaprisas randiņiem briti uzzināja jau sen. Bet nu Burē, saņēmusies drosmi, atklājusi vēl nezināmus un ne īpaši glaimojošus faktus par savu bijušo kavalieri.

Attiecības ar 12 gadu jaunāko amerikāņu modeli Burē princim Endrū (60) bija jaunā gadu tūkstoša sākumā. Tās gan ilga vien dažus randiņus un divus mēnešus, līdz par to uzzināja mediji. Taču nu mediji uzzinājuši sīkākas detaļas par abu randiņiem. Izrādās, vairākas slepenas tikšanās reizes bijušas arī Bakingemas pilī, un vienā no tādām reizēm princis Endrū ļāvis savai mīļākajai pat pasēdēt mātes karalienes Elizabetes II tronī. Britu karaļnamā saistībā ar ģimenei nepiederošu cilvēku viesošanos ir stingri noteikumi - par to iepriekš jābrīdina apsardze, un karalienes tronī jau nu pavisam noteikti neviens cits, izņemot Elizabeti II, sēsties nedrīkst.

Tāpat viesošanās reizē Kaprisa pamanījusi kādu vāzi, kas viņai iepatikusies, un lūgusi princim, vai to var paņemt. Endrū atļāvis, un šo priekšmetu modele pēcāk uzdāvinājusi savai mātei.

Kaprisai un Endrū gan bijušas vien platoniskas attiecības - tuvāk vienam otru viņiem iepazīt neizdevās, jo par abu randiņiem uzzināja prese un tikšanās bija jāizbeidz. Toties tieši modele un apakšveļas dizainere Burē bija tā, kas princi Endrū iepazīstināja ar masieri Denīzi Martelu, ar kuru karaliskās ģimenes pārstāvis tikās desmit gadu garumā.

Kā zināms, prinča Endrū vārdu karaliskajā ģimenē šobrīd piemin nelabprāt - skandalozā draudzība ar pedofilijā apsūdzēto un pašnāvību nu jau izdarījušo Džefriju Epšteinu likusi Endrū atkāpties no karalisko pienākumu pildīšanas.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Uz ielas dzīvojošs puisis no Latvijas kļuvis par galveno varoni Īrijas mediju pētījumā par bezpajumtniekiem 27
Viņķele: pabalsti ir smieklīgi - tie neļauj ne nomirt, ne izdzīvot 17
Pēc skandalozā sižeta, kā Ogres policijas vadība pati neievēro ierobežojumus, no amata atstādina policijas priekšnieku un vietnieku 5
Pievienot komentāru

Внучка Ротару показала совместные фото с бойфрендом-миллионером из списка Forbes

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев