Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Karaliene vēlas, lai Harijs un Megana ir ātrāk prom no karaliskās ģimenes 5

Slavenības
25. februārī 07:13 2020. gada 25. februārī 07:13
  Jauns.lv
Kamēr princis Harijs un Megana aizvien vēl tikai meklē savu ceļu dzīvē pēc aiziešanas no karaliskās ģimenes; domā, kāds būs viņu zīmola jaunais vārds un kā viņi vispār pelnīs sev naudu, tā vien šķiet, ka Viņas Majestāte karaliene Elizabete II ir tikusi pāri nepatīkamajai situācijai ģimenē un par mazdēla un viņa sievas aiziešanu nevēlas vairs ne domāt, ne runāt. Viņa pielikusi visam treknu punktu.

Saskaņā ar žurnālā “Vanity Fair” publicēto jaunāko informāciju, karalienei Elizabetei situācija par mazdēla un viņa sievas aiziešanu aizvien ir sāpīga.

Kāda no karaļnamam tuvām personām izteikusies: “Viņa vispār par šo jautājumu vairs nevēlas runāt. Karaliene vēlējās pēc iespējas ātrāk to visu atrisināt, jo redz, ka tas nodara postu monarhijai. Bet tīri personīgi šķiet, ka šis jautājums viņai aizvien ir sāpīgs. Viņa ir nonākusi līdz tādam posmam, kad par to vairs nevēlas domāt. Viņa vēlas, lai tas viss būtu beidzies, un punkts.”

Saistītās ziņas

Ar dievu, miljoni - karaliene aizliedz Harijam un Meganai pelnīt ar “karalisko” zīmolu 13
Princis Harijs atbildējis uz svarīgāko jautājumu - vai viņš aizvien ir troņmantnieku rindā
Karaliene pieprasa, lai Saseksas hercogu ģimene atgrieztos Lielbritānijā uz karaļnamam svarīgu pasākumu

Lai gan šie vārdi mudina domāt, ka majestātei ir grūti izslēgt Hariju un Meganu no karaliskās ģimenes, karaliene daudz slavēta par to, cik gudri viņa risinājusi šo nebijušo situāciju.

Karaļnama biogrāfe Sallija Bedela Smita žurnālam “Vanity Fair” norādījusi, ka “iestājoties pret zīmola “Sussex Royal” turpmāku lietošanu, viņa pavilkusi svītru karalisko sakaru izmantošanai savtīga labuma gūšanai. Manuprāt šīs situācijas laikā viņa izrādījusi zināmu elastību un uzticību standartiem, kas stiprina monarhiju.”

Karalienei ir visi iemesli, lai Harijs un Megana vairs nebūtu titulēti karaliskās ģimenes pārstāvji, pat, ja šī situācija nedara Viņas Majestāti laimīgu.

Citi šobrīd lasa

Galkins, kurš nāca klajā ar skandalozu video par Putinu, pēdējos gados bijis īpaši nešpetns
Vai esi jau nolēmis rezervēt lidojuma biļeti? Epidemiologu ieteikumi, ko vērts ņemt vērā 1
VIDEO: Rīgā no brauktuves "noslauka" vieglo auto un savaino gadu vecu bērnu 2
Skatīt visus komentārus

"Грудь вывалилась": Агата Муцениеце шокировала снимком с продюсером "Интернов"

Отец Жанны Фриске пожаловался на тяжелое материальное положение