Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Atklājies, kādu slepenu vienošanos savulaik noslēdza hercogiene Ketrīna un princis Viljams 3

Slavenības
2019. gada 31. oktobrī 06:26 2019. gada 31. oktobrī 06:26
  Jauns.lv
Rakstniece, žurnāliste un britu karaļnama eksperte Keitija Nikolsa savā jaunākajā grāmatā “Keita: Nākamā karaliene” (“Kate: The Future Queen”) pastāstījusi līdz šim publiski nezināmus faktus par prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas attiecībām. Viņa atklājusi, ka pirms daudziem gadiem nākamais karalis un viņa topošā sieva noslēguši slepenu vienošanos. Par to Nikolsa uzzinājusi no Ketrīnas draudzenēm.

Tas noticis 2007. gadā, kad Viljams un Ketrīna vēl mācījās Sentendrūsas universitātē Skotijā. Nākamā hercogiene un princis draudzējās jau četrus gadus, kad pamatīgi sastrīdējās. Iemesls bija tik nopietns, ka pāris nolēma izbeigt romantiskās attiecības un izšķīrās. Tobrīd šķita, ka uz visiem laikiem.

Ja var ticēt baumām, Ketrīna esot ļoti nogurusi no tā, kā pret viņu izturējies Viljams, kurš, piemēram, atļāvies draudzenes klātbūtnē flirtēt ar citām sievietēm. Turklāt Ketrīnai bija apnicis gaidīt, kad Viljams visbeidzot lūgs viņas roku.

Taču pēc šķiršanās Vils, kā viņu sauc draugi, visbeidzot tā pa īstam sapratis, cik daudz viņam patiesībā nozīmē attiecības ar Ketrīnu. Salabšana nenotika uzreiz. Princim nācies ļoti pacensties, lai pārliecinātu Ketrīnu, ka turpmāks viss būs citādi. Tieši tad arī viņi noslēguši slepeno mutisko vienošanos: viņa piekrīt atgriezties, bet Viljams svinīgi sola, ka viņu apprecēs.

Kāzas nesekoja tūlīt pat. Princis palūdzis Ketrīnai “termiņa pagarinājumu”, lai tiktu skaidrībā ar savām jūtām. Kā visiem labi zināms, savu slepeno Ketrīnai doto solījumu princis tomēr turēja. 2010. gada rudenī viņš bildināja Ketrīnu, bet nākamā gada aprīlī pāris svinēja kāzas.

Citi šobrīd lasa

Olga Kambala savu perfekto ķermeni ieguvusi divos mēnešos
Pasaulē nācis basketbolistes Sabīnes Niedolas otrais dēliņš 3
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos
Skatīt visus komentārus

"Купальник вас страшнит": пляжные фото певицы Ханны высмеяли подписчики 1

Скандал с Zivert: певица взяла гонорар за концерт в Турции, но от выступления отказалась