Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Motivējoši: 11kg smagajai kaķenei Ķieģelītei jaunie saimnieki liek nodarboties ar fizkultūru

Trakā pasaule
2019. gada 28. oktobrī 17:29 2019. gada 28. oktobrī 17:29
  Jauns.lv
Vašingtonā dzīvojošais, 11 kilogramus smagais kaķis vārdā Ķieģelīte (Cinderblock) pārgāja veterinārās klīnikas speciālistes aprūpē no saimnieka, kurš minci bija pārbarojis līdz neveselīgam līmenim. Nu mājdzīvnieks ļāvies jaunās saimnieces noteiktajam treniņu režīmam, lai atgūtu formu.

Kaķenītei noteikti regulāri treniņi uz speciāla skrejceliņa, kura virsma atrodas nedaudz zem ūdens. Tādējādi ļoti resnā minča ķepas tiek pasargātas no pārlieku lielas slodzes, uzsākot veselīgāku dzīvesveidu.

Sākumā plāns gan nav izdevies. Kad Ķieģelīti nolika uz skrejceliņa, korpulentā kaķene vienkārši atradusi lielāko stūri, kurš nekustas un apsēdusies tur, vienlaikus ar vienu ķepu liegi airējot pa ierīces kustīgo virsmu.

Pirmais video kļuvis virāls un savācis ap 10 miljoniem skatījumu, taču stāstam ir turpinājums – izrādās, ka Ķieģelītes aprūpētājiem tomēr izdevās panākt, ka viņa ar visām četrām uzkāpj uz skrejceliņa un sāk piestrādāt pie savas fiziskās formas un veselības uzlabošanas:

Citi šobrīd lasa

No veikalā pirktām olām izšķiļas paipalas 8
Latvijas noslēpumi: Ulmaņlaiku šopings 3
FOTO: no Daugavas dzelmes izvilkts milzīgs sams 1
Tēmas: Veselība
Pievienot komentāru

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов