Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

"Jaunā viļņa" dēļ izcēlies konflikts starp Laimu Vaikuli un Igoru Krutoju 24

Mūzika
2019. gada 24. augustā 19:57 2019. gada 24. augustā 19:57
  Jauns.lv
Savulaik Jūrmalā notikušā ikgadējā jauno dziedātāju konkursa "Jaunais vilnis" dēļ radusies pamatīga nesaprašanās starp latviešu dziedātāju Laimu Vaikuli un krievu komponistu Igoru Krutoju. Strīdus ābols - Vaikules izteikumi Krievijas ziņu aģentūrai, ka viņas festivāls "Randez Vous" nav tas pats, kas "Jaunais vilnis", un ka viņa visnotaļ vēlētos konkursa atgriešanos Jūrmalā.

"Jaunais vilnis" Jūrmalā nenotiek jau piecus gadus, tagad tā mājvieta ir Sočos, par ko ļoti sajūsmināts ir Soču mērs. Krievijas ziņu aģentūra "Ria Novosti" gluži vai sērijās atspoguļo informāciju, kas skar "Jauno vilni". Tā, piemēram, 22. augustā publikācijā medijs vēsta, ka Laima Vaikule ļoti vēlētos "Jaunā viļņa" atgriešanos Jūrmalā, kas savukārt sadusmojis Igoru Krutoju, kurš paudis neizpratni, kā gan "Vilni" spējis aizstāt Laimas pašas festivāls. Lai arī Vaikule pauda, ka tie ir divi dažādi pasākumi, Krutoju tas nav pārliecinājis un savā jaunākajā vēstījumā viņš pilnībā izslēdzis iespējamību, ka "Vilnis" jebkad atgriezīsies Jūrmalā. Tas jau piecus gadus un arī turpmāk notikšot Sočos. 

Vienā no "Ria Novosti" publikācijām Krutojs piemin arī bijušo Rīgas mēru Nilu Ušakovu, kurš 2015. gadā viesojies Maskavā, un tikusi pārrunāta festivāla atgriešanās Latvijā. Taču datumos, kad šis pasākums varēja notikt, jau "ierūmējusies" Laima Vaikule ar savu "Randez Vous". Krutojs pauda, ka tas esot bijis ļoti neglīti no Laimas puses.

Jau vēstīts, ka festivāls "Jaunais vilnis" dzīvi Jūrmalā pārtrauca īsi pēc tam, kad Krievija anektēja Krimas pussalu, un izveidojās visai garš krievu estrādes mākslinieku saraksts, kuri Latvijā vairs nebija vēlami - Josifs Kobzons, Valērija un citi. Kopš 2015.gada "Jaunais vilnis" vasarās veicina Soču kūrorta ekonomiku, taču Jūrmala no tūristu skaita un ieņēmumiem tādēļ nebūt nav cietusi, gluži otrādi. Lai arī krievu tūristu skaits uz mirkli samazinājās, palielinājās atbraucēju skaits no citām valstīm. Neoficiāla informācija vēsta, ka aiz Laimas Vaikules festivāla "Randez Vous" stāv uzņēmējs Ainārs Šlesers, kurš to spējis sarīkot zibenīgi pēc tam, kad kļuva zināms, ka "Jaunais vilnis" Jūrmalā vairs nenotiks.

Citi šobrīd lasa

Tūkstotis zobu, beigta haizivs un pie sliekšņa pamests mazulis - ārzemju zvaigznēm ir tiešām traki fani
“Viņi izpostīja manu dzīvi,” – Billija Ailiša uz skatuves apraudas par interneta troļļu uzbrukumiem
Amerikāņu kaskadieris iet bojā, mēģinot pārliecināt pasauli, ka Zeme ir plakana 20
Skatīt visus komentārus

Отец Майкла Дугласа оставил семью без наследства

Герцогиня Меган и принц Гарри развязали новый конфликт с королевской семьей